Która z poniższych religii najbardziej ci odpowiada?

1. Pastafarianizm - Kościół Latającego Potwora Spaghetti

15%
14%

2. Religia Jedi

24%
21%

3. Religia Niewidzialnego Różowego Jednorożca

8%
6%

4. Kościół Google

28%
28%

5. Dyskordianizm

0%
4%

6. Kościół Świętego Pączka

3%
3%

7. Kościół Jezusa Chrystusa Elvisa

5%
1%

8. Kościół Proroka PsichiXa

17%
24%
Komentarze (łącznie 64, wyświetlam 1 - 15):
TeeGee (Czw., 15 Paź. 09, 07:47)
#1

Elvis żyje!

A
Anaconda (Czw., 15 Paź. 09, 08:41)
#2

O_O

l
lenin (Czw., 15 Paź. 09, 09:02)
#3

Lubię spaghetti :]

Kargul (Czw., 15 Paź. 09, 10:29)
#4

Ja tez lubie wloski, pomidorowy makaronik :D

Platyna (Czw., 15 Paź. 09, 15:45)
#5

Moja pierwsza ankieta :D
Czytacie co nieco o tych religiach czy zaznaczacie bo wam się nazwa podoba? xD

Mój głos na Pastafarianizm. Chociaż Dyskordianizm też fajny jest :D

P
PsichiX (Czw., 15 Paź. 09, 15:48)
#6

Platek: stawiam na to drugie ;P ankieta zabawna

HrabiaDrako (Czw., 15 Paź. 09, 16:03)
#7

JEDI RLZ!XD

Platyna (Czw., 15 Paź. 09, 16:13)
#8

Psychol czituje! Kto ci pozwolił edytować ankietę? : (

P
PsichiX (Czw., 15 Paź. 09, 16:18)
#9

moi wyznawcy nalegali

Dawidds (Czw., 15 Paź. 09, 16:32)
#10

"Moi wyznawcy"
"1/4%"

;|

en_6280 (Czw., 15 Paź. 09, 16:41)
#11

Psichix to kapłan ateista :P

J
Japanstache (Czw., 15 Paź. 09, 17:00)
#12

A ja pozostaję przy Jezusie Jezusie.

Assassin (Czw., 15 Paź. 09, 18:44)
#13

Nawróćcie się i wyzwólcie z grzechu !

Muuuuczek567 (Czw., 15 Paź. 09, 18:53)
#14

Assassin ma rację. Nawróćcie się, nie spamujcie i nie off-topujcie!
Albowiem będziecie potępieni przez naszego Pana PsichiXa! :)

S
slash (Czw., 15 Paź. 09, 20:35)
#15

Tak, lans, że jest się ateistą, oł je ;) . Szatan jest zuy i w ogóle pro.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.