Najbardziej frustrujący napis w grach to:

1. Game Over

10%
22%

2. Loading ...

31%
24%

3. Connection lost

59%
54%
Komentarze (łącznie 40, wyświetlam 1 - 15):
P
PsichiX (Sob., 05 Wrz. 09, 10:58)
#1

Jasne że loading, zwłaszcza taki który nie pokazuje postępu ładowania, bo nie wiem czy zdążę coś jeszcze wszamać :/

gnysek (Sob., 05 Wrz. 09, 11:02)
#2

Grałem już w tytuły które miały tzw. Loading Loadingu :P Polega to na tym, że najpierw jest napis Loading, potem dopiero wczytuje się grafika tła i następuje prawidłowy loading :)

Cekol (Sob., 05 Wrz. 09, 11:04)
#3

Mnie najbardziej wnerwia zacinka w grze, po czym "Connection lost" ;/
A loadingi mam w miarę szybkie ;p

Shocker51374 (Sob., 05 Wrz. 09, 11:06)
#4

Za to Connection Lost w MMORPGach często oznacza to samo co Game Over :P

ZeroXbot (Sob., 05 Wrz. 09, 11:07)
#5

Loading :D Mam w pewnym sensie to co PsichiX,a czasami się ładuje i ładuje, a jak na chwilę odejdę to już kończy :(

PoxiPol (Sob., 05 Wrz. 09, 11:10)
#6

Almora ma loading loadingu lol.

Robert Prus (Sob., 05 Wrz. 09, 11:26)
#7

Albo chamskie loadingi typu "a załadowałem 90%, to się jeszcze cofnę, a co"

gnysek (Sob., 05 Wrz. 09, 12:01)
#8

@PoxiPol: gdzie ?

Misiek999 (Sob., 05 Wrz. 09, 12:04)
#9

zdecydowanie connection lost. Game over - zalezy jak duzo się traci, a do loadingow mam cierpliwosc.l

mailosz (Sob., 05 Wrz. 09, 12:11)
#10

To zależy:
Game Over - po ok. 5 razach
Loading - po ok. 2-3min
Tylko Connection lost denerwuje zawsze dlatego głosuje na niego.

Jaklub (Sob., 05 Wrz. 09, 12:11)
#11

Connection lost.

a w Almorę nie gram.

PoxiPol (Sob., 05 Wrz. 09, 13:07)
#12

@gnysek - Na na poczatku jest gmowy loader ktory laduje podstawy, czyli grafike loadingu, a pozniej loading laduje reszte : P

gnysek (Sob., 05 Wrz. 09, 13:08)
#13

@PoxiPol - zasmucę Cię, ale grafika loadingu jest pobierana już po tym GMowym loaderze :P Ale w exe są moby i itemy.

m@rcixxx (Sob., 05 Wrz. 09, 13:10)
#14

Moim zdaniem powinna być do ankiety dodana opcja 'Wystąpił problem z aplikacją bla bla bla i zostanie ona zamknięta' . Może to nie jest w samej grze ale wierzcie, że bardzo
frustruje.

gnysek (Sob., 05 Wrz. 09, 13:13)
#15

Ale gry są nie tylko na komputery, a na konsolach takiego czegoś nie masz :)
Poza tym, to nie jest napis w grze :)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Carl-bot, Destiny, GMRussell, Tidżi, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.