Najbardziej frustrujący napis w grach to:

1. Game Over

10%
22%

2. Loading ...

31%
24%

3. Connection lost

59%
54%
Komentarze (łącznie 40, wyświetlam 1 - 15):
P
PsichiX (Sob., 05 Wrz. 09, 10:58)
#1

Jasne że loading, zwłaszcza taki który nie pokazuje postępu ładowania, bo nie wiem czy zdążę coś jeszcze wszamać :/

gnysek (Sob., 05 Wrz. 09, 11:02)
#2

Grałem już w tytuły które miały tzw. Loading Loadingu :P Polega to na tym, że najpierw jest napis Loading, potem dopiero wczytuje się grafika tła i następuje prawidłowy loading :)

Cekol (Sob., 05 Wrz. 09, 11:04)
#3

Mnie najbardziej wnerwia zacinka w grze, po czym "Connection lost" ;/
A loadingi mam w miarę szybkie ;p

Shocker51374 (Sob., 05 Wrz. 09, 11:06)
#4

Za to Connection Lost w MMORPGach często oznacza to samo co Game Over :P

ZeroXbot (Sob., 05 Wrz. 09, 11:07)
#5

Loading :D Mam w pewnym sensie to co PsichiX,a czasami się ładuje i ładuje, a jak na chwilę odejdę to już kończy :(

PoxiPol (Sob., 05 Wrz. 09, 11:10)
#6

Almora ma loading loadingu lol.

Robert Prus (Sob., 05 Wrz. 09, 11:26)
#7

Albo chamskie loadingi typu "a załadowałem 90%, to się jeszcze cofnę, a co"

gnysek (Sob., 05 Wrz. 09, 12:01)
#8

@PoxiPol: gdzie ?

Misiek999 (Sob., 05 Wrz. 09, 12:04)
#9

zdecydowanie connection lost. Game over - zalezy jak duzo się traci, a do loadingow mam cierpliwosc.l

mailosz (Sob., 05 Wrz. 09, 12:11)
#10

To zależy:
Game Over - po ok. 5 razach
Loading - po ok. 2-3min
Tylko Connection lost denerwuje zawsze dlatego głosuje na niego.

Jaklub (Sob., 05 Wrz. 09, 12:11)
#11

Connection lost.

a w Almorę nie gram.

PoxiPol (Sob., 05 Wrz. 09, 13:07)
#12

@gnysek - Na na poczatku jest gmowy loader ktory laduje podstawy, czyli grafike loadingu, a pozniej loading laduje reszte : P

gnysek (Sob., 05 Wrz. 09, 13:08)
#13

@PoxiPol - zasmucę Cię, ale grafika loadingu jest pobierana już po tym GMowym loaderze :P Ale w exe są moby i itemy.

m@rcixxx (Sob., 05 Wrz. 09, 13:10)
#14

Moim zdaniem powinna być do ankiety dodana opcja 'Wystąpił problem z aplikacją bla bla bla i zostanie ona zamknięta' . Może to nie jest w samej grze ale wierzcie, że bardzo
frustruje.

gnysek (Sob., 05 Wrz. 09, 13:13)
#15

Ale gry są nie tylko na komputery, a na konsolach takiego czegoś nie masz :)
Poza tym, to nie jest napis w grze :)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.