Czy pełna wersja GM8 powinna być dostępna dla wszystkich posiadaczy pełnej wersji GM7?

1. Tak

83%
65%

2. Nie

17%
35%
Komentarze (łącznie 13):
P
panboni (śro., 10 Cze. 09, 15:30)
#1

Nie. Tak jak z fifą - zmieniają się tylko dźwięki, modele, grafika, a i tak co roku ludzie płacą za to ponad stówę...

Dark Maximal (śro., 10 Cze. 09, 15:47)
#2

To się wykorzystywanie ciemnego ludu zowie. :) Głosowałem na "Tak", bo nie wiem po co miałbym płacić dwa razy za praktycznie to samo. Jeszcze gdyby panowie z YoYo jakoś wyraźnie usprawnili GMa to byłbym w stanie co nieco wysupłać, ale za kilka nowych funkcji na krzyż...? Pff.

4
47xxxxxxxx (śro., 10 Cze. 09, 16:04)
#3

Nie,od czego jest upgrade to GM8? :D

gnysek (śro., 10 Cze. 09, 16:29)
#4

47xxxxxxxx - właśnie nie ma upgrade.

4
47xxxxxxxx (śro., 10 Cze. 09, 16:42)
#5

Jeszcze mają czas podjąć dezycję,to poczekamy...

Wojzax (śro., 10 Cze. 09, 17:02)
#6

Przecież GM zbankrutowało

Ranmus (śro., 10 Cze. 09, 19:28)
#7

Ankieta jest zbyt płytka. Brakuje opcji, na którą oddałbym głos, a mianowicie "tak, jeżeli GM8 będzie kamieniem milowym w rozwoju tego edytora i przyniesie naprawdę duże zmiany".

Ghost (śro., 10 Cze. 09, 19:39)
#8

ta

gnysek (śro., 10 Cze. 09, 19:44)
#9

@Ranmus - jak nie będzie większych zmian, to bez łaski powinna być za free, bo to będzie GM 7.1

Wojzax (Wto., 16 Cze. 09, 11:09)
#10

Kogo interesuje jakiś Game Maker? I to jeszcze na Gmclanie?

b
bluks (Wto., 16 Cze. 09, 11:34)
#11

Tak

I am vader (Pią., 19 Cze. 09, 16:28)
#12

Tak mocno zwalili z systemem rejestracji, że powinni umożliwić taką opcję.

eltix (Pią., 19 Cze. 09, 16:53)
#13

Gnysek, sądząc po edytorze grafiki... to właśnie prędzej będzie gm 7.1 niż gm 8

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Carl-bot, Destiny, GMRussell, Tidżi, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.