Czy pełna wersja GM8 powinna być dostępna dla wszystkich posiadaczy pełnej wersji GM7?

1. Tak

83%
65%

2. Nie

17%
35%
Komentarze (łącznie 13):
P
panboni (śro., 10 Cze. 09, 15:30)
#1

Nie. Tak jak z fifą - zmieniają się tylko dźwięki, modele, grafika, a i tak co roku ludzie płacą za to ponad stówę...

Dark Maximal (śro., 10 Cze. 09, 15:47)
#2

To się wykorzystywanie ciemnego ludu zowie. :) Głosowałem na "Tak", bo nie wiem po co miałbym płacić dwa razy za praktycznie to samo. Jeszcze gdyby panowie z YoYo jakoś wyraźnie usprawnili GMa to byłbym w stanie co nieco wysupłać, ale za kilka nowych funkcji na krzyż...? Pff.

4
47xxxxxxxx (śro., 10 Cze. 09, 16:04)
#3

Nie,od czego jest upgrade to GM8? :D

gnysek (śro., 10 Cze. 09, 16:29)
#4

47xxxxxxxx - właśnie nie ma upgrade.

4
47xxxxxxxx (śro., 10 Cze. 09, 16:42)
#5

Jeszcze mają czas podjąć dezycję,to poczekamy...

Wojzax (śro., 10 Cze. 09, 17:02)
#6

Przecież GM zbankrutowało

Ranmus (śro., 10 Cze. 09, 19:28)
#7

Ankieta jest zbyt płytka. Brakuje opcji, na którą oddałbym głos, a mianowicie "tak, jeżeli GM8 będzie kamieniem milowym w rozwoju tego edytora i przyniesie naprawdę duże zmiany".

Ghost (śro., 10 Cze. 09, 19:39)
#8

ta

gnysek (śro., 10 Cze. 09, 19:44)
#9

@Ranmus - jak nie będzie większych zmian, to bez łaski powinna być za free, bo to będzie GM 7.1

Wojzax (Wto., 16 Cze. 09, 11:09)
#10

Kogo interesuje jakiś Game Maker? I to jeszcze na Gmclanie?

b
bluks (Wto., 16 Cze. 09, 11:34)
#11

Tak

I am vader (Pią., 19 Cze. 09, 16:28)
#12

Tak mocno zwalili z systemem rejestracji, że powinni umożliwić taką opcję.

eltix (Pią., 19 Cze. 09, 16:53)
#13

Gnysek, sądząc po edytorze grafiki... to właśnie prędzej będzie gm 7.1 niż gm 8

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.