Czy posiadasz stwierdzoną jakąkolwiek formę dysleksji?

1. Tak

12%
20%

2. Nie

88%
80%
Komentarze (łącznie 56, wyświetlam 1 - 15):
Kopytkopedia (Wto., 22 Lut. 11, 10:20)
#1

Nie posiadam żadnej (stwierdzonej) dysfunkcji. Oprócz mózgu. PS. pierwszy koment :x

Adriann (Wto., 22 Lut. 11, 10:23)
#2

Mi ręka gnije:<

Jaklub (Wto., 22 Lut. 11, 10:35)
#3

nie. widzę, że gnysio się ostatnio nieźle zgorszył ortografią userów?

TheMarcQ (Wto., 22 Lut. 11, 10:44)
#4

na to wyglada, dysfunckji nie mam i ja, ale na pewno znajda sie trolle uwazajace ze 10 to dziwna liczba palcow i zaznacza "tak"

P
PsichiX (Wto., 22 Lut. 11, 10:54)
#5

daltonizm!

ANtY (Wto., 22 Lut. 11, 12:54)
#6

Ogromnych rozmiarów członek to również dysfunkcja? :D

Kopytkopedia (Wto., 22 Lut. 11, 13:10)
#7

yyy...? chyba nie...

P
PsichiX (Wto., 22 Lut. 11, 13:14)
#8

Anty, ale wiesz, ze chwalenie sie czlonkiem na forum pelnym samych chlopcow, w wiekszosci malych, to zakrawa o pedo-gejostwo? :D

ANtY (Wto., 22 Lut. 11, 13:32)
#9

Czy ja coś sugeruję? Tylko pytam, żeby nie zaznaczyć niepoprawnej odpowiedzi :)

Kopytkopedia (Wto., 22 Lut. 11, 14:02)
#10

Ale tak się zapytałeś, że oczywistym staje się, że mówisz o swoim przyrodzeniu :D

TheMarcQ (Wto., 22 Lut. 11, 14:05)
#11

moja religia zabrania mi czytania o czlonkach, ban dla ant'ego

ANtY (Wto., 22 Lut. 11, 14:09)
#12

A jakaż to religia? ;)

P
PsichiX (Wto., 22 Lut. 11, 14:14)
#13

welcome to gmclan. nie jestesmy poprawni politycznie, a przynajmniej nie ja :)

Kopytkopedia (Wto., 22 Lut. 11, 14:40)
#14

@up - chyba ja. mnie prawo nie dotyczy. Wiesz, o co mi chodzi ;)
@ANtY - satanistyczna, żydowska, muzułmańska, ateistyczna?
@demarku - czytać nie wolno, ale pisać jak najbardziej?

P
PsichiX (Wto., 22 Lut. 11, 14:51)
#15

nie wiem, o co Ci chodzi, ale chętnie się dowiem.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
HappyOrange, Carl-bot, GibkiKaktus, Wielki Druid, GMRussell, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, Borek
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.