Jak podobają Ci się zmiany w GM8

1. Jeszcze nie testowałem.

23%
20%

2. Jest super!

10%
9%

3. Może być...

35%
31%

4. Żenada, nic nie dodali!

17%
14%

5. Wstyd! Jedna wielka kaszana!

15%
27%
Komentarze (łącznie 35, wyświetlam 1 - 15):
Nirvana93 (Nie., 05 Lip. 09, 12:21)
#1

badziewie

Kargul (Nie., 05 Lip. 09, 12:26)
#2

Mogli się bardziej postarać! :(

E
Egzekutor (Nie., 05 Lip. 09, 12:30)
#3

Może być :) Widać, że cuś tam dodali no ale mogli coś jeszcze zrobić.

l
lenin (Nie., 05 Lip. 09, 12:44)
#4

czekam ma pełną wersję

TERROR DRONE (Nie., 05 Lip. 09, 13:07)
#5

Super :]
Tylko jakby dodali opcje zmienienia pliku .gmk żeby działał na GM7 to by było lepiej :]

D
Dawka83 (Nie., 05 Lip. 09, 13:14)
#6

może być choć nie jest taki na jakiego wszyscy czekaliśmy...

gnysek (Nie., 05 Lip. 09, 13:33)
#7

Terror Drone - żaden program nie ma wstecznej kompatybilności, poza tym GM8 i GM7 mają inne funkcje.

M
Modnar23 (Nie., 05 Lip. 09, 15:18)
#8

Nie mogli dać wszystkich najlepszych funkcji od razu, bo co dodali by w wersji 9 i następnych? A tak wszyscy z niecierpliwością będą czekać na kolejne wersje i na pewną ją kupią i interes się kręci. Marketing.

P
PsichiX (Nie., 05 Lip. 09, 16:01)
#9

gnysku, photoshop ma kompatybilnosc wsteczna, za to go koffam :D wiec i gm moglby miec :)

TERROR DRONE (Nie., 05 Lip. 09, 17:32)
#10

Bo musialem cala gre przekopiowywać swoją z GM8 do GM7 bo chciałem ją przetestowac i... zapisałem ja. :/
Ale już skopiowałem całą. :)
I jest dobrze. :D

E
Egzekutor (Nie., 05 Lip. 09, 17:32)
#11

Modnar23: "Nie mogli dać wszystkich najlepszych funkcji od razu"....
Nie tylko dlatego, że się interes kręci tylko przecież udoskonalają swoje dośw. i uczą się na błędach więc powstają coraz lepsze gm.

Jaklub (Nie., 05 Lip. 09, 17:38)
#12

Dno i metr mułu, czyli opcja ostatnia

gnysek (Nie., 05 Lip. 09, 18:30)
#13

Myślę, że jeszcze z rok albo dwa i napiszemy własną polską wersję programu a'la GM.

P
PsichiX (Nie., 05 Lip. 09, 21:03)
#14

gnysku, oj, to będzie mniej niż rok :D

4
47xxxxxxxx (Nie., 05 Lip. 09, 21:47)
#15

Napisze w GMie GMa!o :O!

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.