Ile projektów gier rozpocząłeś w ciagu ostatnich 6 miesięcy?

1. żadnego

13%
21%

2. 1

30%
15%

3. 2-3

23%
10%

4. 4-5

14%
7%

5. 6-10

5%
16%

6. powyżej 10

16%
31%
Komentarze (łącznie 26, wyświetlam 1 - 15):
P
Patrysław (Beaver Interactive) (Wto., 18 Paź. 05, 21:44)
#1

No i mamy już pierwszą odpowiedź "powyżej 10". Któż to?

Pietrus_paN (Wto., 18 Paź. 05, 21:58)
#2

Ja zacząłem 4... Ale obecnie robie 2... eee...

dziadekkleofas (Wto., 18 Paź. 05, 22:02)
#3

Ja aktualnie nic nie robię (;p), ale z ukończonych gier mam na koncie Czouga ;] Niedługo mam zamiar zrobić o nim stronę ;p

~ (Wto., 18 Paź. 05, 22:23)
#4

Tak, to ja! To ten sławetny Marmot co w ciągu 2 miesięcy potrafi wymyśleć 25 gier, i zacząć robić 10 z nich :P .

Marmot (Wto., 18 Paź. 05, 22:26)
#5

Czemu tamto mi zaliczyło jako gościa, jak ja byłem zalogowany?

SLy (śro., 19 Paź. 05, 10:02)
#6

a ja tylko jeden :)
z okazji konkursu drużynowego :P

A
Anaconda (śro., 19 Paź. 05, 14:15)
#7

a ja 2 :D

C
ATG (śro., 19 Paź. 05, 14:23)
#8

ja tylko dwie ale narazie robie jednom (SCR)

Maximal (śro., 19 Paź. 05, 14:37)
#9

ja zacząłem dwa a robie jeden ;P

Tymon (śro., 19 Paź. 05, 15:04)
#10

Ja też "powyżej 10" :]

Pietrus_paN (śro., 19 Paź. 05, 15:19)
#11

To teraz pytanie - ile skończyliście? :D :D :D :D

P
Patrysław (Beaver Interactive) (śro., 19 Paź. 05, 15:21)
#12

@Marmot: ja też pomysłów mam na kompy (i to wiekszość całkiem fajnych). Podobnie Dawidsu. Mimo to realizujemy niewiele z nich. Dlaczego? Bo wtedy wiemy, że na pewno wszystkie skończymy, wybierzemy te najlepsze projekty i przy okazji znajdziemy jeszcze trochę czasu na inne sprawy. :)

Pietrus_paN (śro., 19 Paź. 05, 15:35)
#13

Jeżeli chodzi o pomysły - mi wpada co chwile nowy... Nawet niedawno - oglądałem "Taniec z gwiazdami" na TVN i co? Jak zaczeli tańczyć tango to dzięki muzyczne wymyśliłem niezłą fabułe na przygodówke... ;]

T
~Tymon (śro., 19 Paź. 05, 15:40)
#14

Tylko pojawia się kłopot żeby doprowadzić to do końca. Ja jestem pewny na 100% że jeśli sam będe pracował nad grą to napewno jej nie skończe.

Pietrus_paN (śro., 19 Paź. 05, 15:57)
#15

Najlepsze jest to, że jak jesteś amatorem i dopiero zaczynasz tworzyć gry - to robisz tych gier pełno. A jak już wiesz dużo - robisz tych gier mało. :|

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
43 użytkownicy online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Cosplyfanka, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, sgames, Morro, Marco, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, tertegier1137, Arrekin, Mtax, g..., Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.