Linki do ciekawych stron

Make-A-Game

W Holandii organizowany jest konkurs na najlepszą edukacyjną grę stworzoną w Game Makerze. Udział mogą wziąść po polsku uczniowie liceum, a po angielsku uczniowie high school. Po więcej szczegółów odsyłam do strony poniżej, niestety wszystko napisane jest w języku niemieckim :(

make-a-game.nl

Komentarze (łącznie 22, wyświetlam 1 - 15):
C
ATG (Pią., 23 Wrz. 05, 14:46)
#1

ha ha gry edukacyjne może coś takiego jak Reksio

b
bigshark (Pią., 23 Wrz. 05, 14:51)
#2

chętnie bym wziął udział ale nie uczęszczam do gimnazjum.

Z
Zakol (Pią., 23 Wrz. 05, 16:06)
#3

Jeaahh!! Time 4 BGMCMEP (The BIG GMCLAN MEMBERS EDUCATION PROJECT) :D Together people ~,~

Tymon (Pią., 23 Wrz. 05, 16:59)
#4

To nie wypali x]

gnysek (Pią., 23 Wrz. 05, 17:26)
#5

Pff jak tkoś nie ma niemieckiego w szkole to nie wie że to holenderski.
Pozatym niemcy mają domenę .de (polacy .pl, rosjanie .ru, czesi .cz, słowacy .sk a holendrzy .nl).

b
bigshark (Pią., 23 Wrz. 05, 19:58)
#6

"bo holendrzy często używają dwa razy jakieś litery" I tu się zgadzam z przedmówcą. Mam przyjaciela Romualda ze Szkocji , i on własciwie nie do końca jest Szkotem. Tzn chodzi mi o to że jak Romuald podkrada rysiki do ołówka TekstowiPrzecinkowi, to Tekst się wkurza i mówi "co za holender" . Ja Romuadlowi w metryke nie będe sprawdzał ale być może że ma on też narodowość holenderską. Dobra wracam do tematu. Otóż ten Romuald często używa "dwa razy jakiejś litery" cały czas tylko mówi: spooko, cool, czoopa czoops, i takie tam.

gnysek (Sob., 24 Wrz. 05, 10:21)
#7

a ty jak coś powiesz to nie wiem czy płakać czy śmiać się

Pietrus_paN (Sob., 24 Wrz. 05, 10:53)
#8

Co za czopa? Czemu bigshark gada o czopkach?

b
bigshark (Sob., 24 Wrz. 05, 11:05)
#9

to nie ja , to są słowa żywcem wzięte z ust Romualda. Jego sie pytajcie.

Ranma_man (Sob., 24 Wrz. 05, 11:37)
#10

Skąd wytrzasnąłeś tego Romualda? Z domu zmyślonych przyjaciół pani Foster?

Pietrus_paN (Sob., 24 Wrz. 05, 12:04)
#11

Hah! Niezła riposta ;]

Marmot (Sob., 24 Wrz. 05, 12:06)
#12

Nieee, on jak zwykle naoglądał się za dużo Amazing Stories albo Czynnika PSI.

Tymon (Sob., 24 Wrz. 05, 12:08)
#13

Ranma ma rację :] Z domu zmyślonych przyjaciół pani Foster :D

Cep (Sob., 31 Gru. 05, 21:47)
#14

Ich keine spreche Deutsch!!!

C
~CyRuS (śro., 04 Sty. 06, 09:37)
#15

HAPPY NEW YEAR

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?