Linki do ciekawych stron

Komentarze (łącznie 36, wyświetlam 1 - 15):
kaszan88 (Nie., 16 Cze. 13, 00:33)
#1

Jeszcze raz.. która to Shil?? :PP

bedziom (Nie., 16 Cze. 13, 00:39)
#2

^ :D

Chell (Nie., 16 Cze. 13, 11:51)
#3

psika bym nie poznał :O
no i wreszcie konkretny dowód na to że nikas nie zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach :D

k
karolo320 (Nie., 16 Cze. 13, 12:36)
#4

nikas nieźle sie trzyma widze

HuderLord (Nie., 16 Cze. 13, 17:48)
#5

1 osoby nie znam, tego całkiem w prawo. A Psiksa też bym nie poznał.

Nikas (Nie., 16 Cze. 13, 18:06)
#6

darmowy drink dla devsów <3

bedziom (Nie., 16 Cze. 13, 18:13)
#7

@Huder - Maximal. Napisane jest przecież w poście.

HuderLord (Nie., 16 Cze. 13, 18:28)
#8

Nie czytałem, tylko w link kliknąłem :D

Threef (Nie., 16 Cze. 13, 21:56)
#9

Long Island Ice Tea <3

Dzięki kochani!

TeeGee (Nie., 16 Cze. 13, 22:06)
#10

Super było Was poznać i zrobić się razem jak świniozaury!

bedziom (Nie., 16 Cze. 13, 22:10)
#11

Świetnie było poznać kilka nowych osób i zobaczyć te już znane. :) Następny przystanek - spotkanie GMC lub ZTG!

bedziom (Nie., 16 Cze. 13, 22:29)
#13

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/230014_10201027753243221_1065651216_n.jpg
O, Shil!
Mnie tyle osób robiło zdjęcia, że tylko czekać, aż gdzieś się znajdę. :D

Nikas (Nie., 16 Cze. 13, 22:48)
#14

Ja już chcę kolejne pixel heaven, tylko w zimniejszym miejscu i z normalnym głosem!

bedziom (Nie., 16 Cze. 13, 22:51)
#15

Dokładnie. I jeszcze na większej przestrzeni, i z lepszym stanowiskiem dla Top Hata! :) Serio.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 72 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 18 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 33 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Adriann
(~ostatnie 15 minut)
Discord
48 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Grela, Nikas, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, p..., GibkiKaktus, Wielki Druid, b..., Destiny, GMRussell, fervi, Radek Ignatów, PhysX ᴺⱽᴵᴰᴵᴬ, r..., RogerDodg3r, s..., Moldis, Murrri, MIXZZZ, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, sgames, Morro, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?