Linki do ciekawych stron

Komentarze (łącznie 48, wyświetlam 1 - 15):
T
123tomek (Czw., 22 Lis. 12, 11:36)
#1

To dokładnie taka wersja co kilka miesięcy temu sprzedawali za 99$ czyli Studio Pro z modułem html5.

I am vader (Czw., 22 Lis. 12, 19:28)
#2

3 tygodnie temu wywalilem 70 euro za samego proffesional zeby teraz za 42,50 czyli az 27,50 taniej byl professional+html5. No bez jaj.

m
mimikolaj (Czw., 22 Lis. 12, 20:10)
#3

A ja kupuje ;)

bedziom (Czw., 22 Lis. 12, 20:13)
#4

Ooooch, czy ta promocja nie mogłaby trwać do Gwiazdki? :(

Threef (Czw., 22 Lis. 12, 20:19)
#5

Teraz chyba trwa Black Friday. A na gwiazdkę będą inne.

bedziom (Czw., 22 Lis. 12, 20:21)
#6

No trudno, i tak rodzice są już prawie namówieni. :D

HuderLord (Czw., 22 Lis. 12, 20:25)
#7

Gnysek orientujesz się czy nowy GM to kwestia roku czy może 2?

Threef (Czw., 22 Lis. 12, 20:38)
#8

Pisał że GM:Next zaczną dopiero pisać w 2013. Biorąc pod uwagę że będą pisać 'nowy' GM to zajmie im to chyba ok roku.

Threef (Czw., 22 Lis. 12, 21:01)
#9

A ja mam ważniejsze pytanie:
Czy ta promocja kumuluje się z promocją na upgrade z 8.1? :D
gmclan.org/index.php?nius=458

Threef (Czw., 22 Lis. 12, 21:16)
#10

Wygląda na to że nie. I aktualnie upgrade z 8.1 jest o $0.01 droższy od GM:Studio Prof + HTML5!!!

gnysek (Czw., 22 Lis. 12, 21:17)
#11

Pamietaje nowy gm to z początku tylko nowe IDE, a te same runnery - przy moich mozliwosciach własne IDE do gma napisałbym w C# w miesiac (8h dziennie), wiec po wersji 1.4 mysle ze max pół roku i gm:next wraz z nowymi ficzerami sie ukaże :)

Threef (Czw., 22 Lis. 12, 21:21)
#12

Kiedy znowu zmienili te plany? Pierwszym pomysłem było przecież zmiana GML.

Threef (Czw., 22 Lis. 12, 21:33)
#13

@Bedziom tym razem podaj dobry email :D

m
mimikolaj (Czw., 22 Lis. 12, 21:34)
#14

To sie opyla kupic czy nie

Threef (Czw., 22 Lis. 12, 21:46)
#15

Kilka miesięcy temu doszliśmy już do wniosku że nie.
Studio przydaje się tylko w wypadku gdy zrobiłeś w GM grę i chcesz ją przeportować na inne platformy. To praktycznie jednorazowa inwestycja. Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z GM to mogą to być pieniądze wyrzucone w śmieci ... no chyba że masz ich nadmiar, to nasza społeczność lubi prezenty.
Tak czy inaczej -75% to chyba sporo! ;)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 72 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 18 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 33 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Adriann
(~ostatnie 15 minut)
Discord
48 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Grela, Nikas, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, p..., GibkiKaktus, Wielki Druid, b..., Destiny, GMRussell, fervi, Radek Ignatów, PhysX ᴺⱽᴵᴰᴵᴬ, r..., RogerDodg3r, s..., Moldis, Murrri, MIXZZZ, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, sgames, Morro, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?