Linki do ciekawych stron

Diźajn Boost Camp w Warszawie zaprasza!

W Warszawie kilka miesięcy temu ruszyła fajna inicjatywa - DBC. To cykliczne spotkania, poświęcone designowi i szeroko pojętej produkcji gier. Można spotkać się z innymi zapaleńcami (są zarówno amatorzy jak i profesjonaliści), pogadać o grach, dobrać się w zespoły, poimplementować swoje pomysły, wziąć udział w challenge'ach, posłuchać wykładów czy choćby pograć w planszówki.

Na spotkanie wpada kilka osób z GMClanu (obecnie TeeGee, Exigo i Platyna), więc jeśli ktoś jest z Warszawy i chciałby sobie jakoś urozmaicić weekendy, to zapraszamy.

Żeby się "zapisać" wystarczy zarejestrować się na forum DBC (samur.pl/forum/index.php). Więcej info na oficjalnej stronce inicjatywy: dbcamp.org

Komentarze (łącznie 27, wyświetlam 1 - 15):
TeeGee (Wto., 31 Sty. 12, 18:25)
#1

Dzięki za wrzucenie newsa :). W linku do forum jest błąd - nadprogramowy nawias na końcu.

gnysek (Wto., 31 Sty. 12, 18:41)
#2

Parser ;) Już poprawione.

Muuuuczek567 (Wto., 31 Sty. 12, 19:36)
#3

DIŹAJN : D
Niezły pomysł, najważniejsze - że co dwa tygodnie.

TeeGee (Wto., 31 Sty. 12, 20:27)
#4

Czemu jest "Diźajn" to ja zupełnie nie wiem - taką fantazję miał gość, który to zorganizowal ;). Ale spotkania są naprawdę fajne, więc zapraszam.

bedziom (Wto., 31 Sty. 12, 21:29)
#5

Hmm, boję się tej "rozmowy kwalifikacyjnej" (na forum tak facet pisał) :<

Ale poza tym to z chęcią pójdę, oczywiście, jeśli będę w Warszawie w czasie któregoś z weekendów ;)

bedziom (Wto., 31 Sty. 12, 21:31)
#6

"(na forum tak facet pisał)" - w sensie, że będzie się kontaktował indywidualnie z każdy, żeby poznać grupę.

Robert Prus (Wto., 31 Sty. 12, 22:29)
#7

f***ing work - inaczej bym się zapisał

Robert Prus (Wto., 31 Sty. 12, 22:33)
#8

DBC to skrót od Diźajn Boost Camp. Czy głupia... osobiście uważam ze nie jest zła zawsze mogliśmy się nazywać "ukryci obrońcy gąbek morskich z dorzeczy Amazonki"

:D

ANtY (śro., 01 Lut. 12, 00:27)
#9

@Makary: chodzi o diŹajn

Platyna (śro., 01 Lut. 12, 00:39)
#10

Biedny samur. Zwalą się do niego Bedziomy na rozmowy kwalifikacyjne. :)

TeeGee (śro., 01 Lut. 12, 01:44)
#11

Chciał, to teraz ma ;).

gnysek (śro., 01 Lut. 12, 08:48)
#12

Tak, Bedziom to jest dziecię Mordoru po prostu. Zrzućmy się na wieniec pogrzebowy.

Muuuuczek567 (śro., 01 Lut. 12, 15:22)
#13

Macie mój miecz.

bedziom (śro., 01 Lut. 12, 16:27)
#14

Ranicie mnie. :(

gnysek (śro., 01 Lut. 12, 17:43)
#15

Wieniec dla samura OFC.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
21 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, HappyOrange, Carl-bot, pABLO, TobiasM (Morgo), Destiny, GMRussell, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, r..., Threef, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, bagno, antek, Arrekin, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?