Linki do ciekawych stron

20 kluczy do Game Makera do zdobycia w trakcie ZTG!

Kto nie planuje udziału w Zjeździe Twórców Gier, po tej wiadomości pewnie zmieni zdanie - w trakcie jednego z moich wykładów rozdamy aż 15 kluczy do Game Makera, kolejne 5 zostanie rozdanych jako nagrody w compo które odbędzie się w trakcie zjazdu.
Chęć udziału można zgłosić również na miejscu w dniu trwania imprezy (opłata 25 złotych), więc nawet w sobotę nie będzie za późno na zmianę decyzji :)

Komentarze (łącznie 22, wyświetlam 1 - 15):
Uzjel (Wto., 06 Wrz. 11, 12:56)
#1

Ale gnysek, czy opłaty nie miały być do końca sierpnia ? Wolałbym klucz do 5PICE, nie znajdzie się?

gnysek (Wto., 06 Wrz. 11, 13:03)
#2

Opłaty do końca sierpnia jak chcesz dostać gadżety, typu smycze itp.

E
Exigo (Wto., 06 Wrz. 11, 17:46)
#3

Możesz napisać coś więcej na temat kompo? ; )

gnysek (Wto., 06 Wrz. 11, 18:23)
#4

Na stronie ZTG na forum chyba jest.

M
Marti (Wto., 06 Wrz. 11, 19:17)
#5

A coś będzie do wygrania na SGS ?

bedziom (Sob., 10 Wrz. 11, 21:02)
#6

Dziękuję za klucz Gnysku :)

Muuuuczek567 (Sob., 10 Wrz. 11, 21:03)
#7

o.O

bedziom (Sob., 10 Wrz. 11, 21:15)
#8

no co? o.O

k
karolo320 (Sob., 10 Wrz. 11, 21:29)
#9

15 kluczy do rozdania, ciekawe ile osób przyjdzie :D Bedziu 5 dostanie :P

bedziom (Sob., 10 Wrz. 11, 21:33)
#10

nie :P
już 1 dostałem :D

kt1117 (Sob., 10 Wrz. 11, 21:53)
#11

Kurdę normalnie mam teraz taką chęć wyskoczyć w tym co siedzę przed kompem i biec do Łodzi.

bedziom (Sob., 10 Wrz. 11, 21:57)
#12

Ale już nie ma "wolnych" kluczy :D
Teraz można je tylko wygrać :P

kt1117 (Sob., 10 Wrz. 11, 22:00)
#13

Ciul z kluczami, ale tam być.

kt1117 (Sob., 10 Wrz. 11, 22:02)
#14

Co roku zazdroszcze tym którzy tam są.

bedziom (Sob., 10 Wrz. 11, 22:05)
#15

To przyjedź ^^

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
43 użytkownicy online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Cosplyfanka, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, sgames, Morro, Marco, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, tertegier1137, Arrekin, Mtax, g..., Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?