Linki do ciekawych stron

SGS 2011 - to już tylko 10 dni!

Przypominamy, że w dniach 21 i 22 maja w Szczecinie odbywają się targi Szczecin Games Show, gdzie znajdziecie ekipę GMCLANową, nasze gry, a także będzie mogli posłuchać prezentacji nt. Game Makera.
Nasze stoisko na pewno znajdziecie bez problemu, duży telewizor plazmowy, logo GMCLANu i GearStudio, oraz znajome twarze administratorów - w sobotę od 10 do 20, w niedzielę 10 - 18.
Prelekcje o GM i MMF w niedzielę 12 do 16.

Komentarze (łącznie 31, wyświetlam 1 - 15):
M
Marti (śro., 11 Maj. 11, 17:48)
#1

Da mi ktoś tam autograf ? :P

gnysek (śro., 11 Maj. 11, 18:33)
#2

Jak przyjedziesz - oczywiście.

kt1117 (śro., 11 Maj. 11, 20:22)
#3

Strasznie bym chciał tam pojechać, ale rodzice mnie nie puszczą do Szczecina z okolic Bydgoszczy. A do tego kupa kasy. Przynajmniej 50 zł, żeby dojechać w jedną i w drugą. Spać bym mógł w namiocie, ale rodzice nie pozwolą. Szkoda.

TheMarcQ (Czw., 12 Maj. 11, 15:30)
#4

mam ten sam problem co kt11111111111111(...)1117
Suwalki leza dokladnie po drugiej stronie polski niz pan Szczecin

Threef (Czw., 12 Maj. 11, 16:23)
#5

Ja się zastanawiam czy zabrać się z kumplem

Platyna (Czw., 12 Maj. 11, 16:33)
#6

A mi niestety wypadło co ważniejszego w Warszawie akurat w ten weekend więc muszę zrezygnować. A miałem jechać.

M
Marti (Czw., 19 Maj. 11, 18:09)
#7

Jest może logo gmclanu i Gear Studio w wielkości A4? (przyda się na autografy :P )

gnysek (Czw., 19 Maj. 11, 18:19)
#8

Będą ulotki.

Tymon (Czw., 19 Maj. 11, 20:59)
#9

Będziemy się podpisywać na ulotkach.

baca (Pią., 20 Maj. 11, 17:01)
#10

Po co?
Mam nadzieję, że będzie dużo materiału filmowego.

ANtY (Pią., 20 Maj. 11, 17:10)
#11

@baca: jak to po co, sławy światowej sceny gier niezależnych.

baca (Pią., 20 Maj. 11, 17:19)
#12

Tylko najpierw trzeba być kimś żeby dawać autografy.

ANtY (Pią., 20 Maj. 11, 17:21)
#13

No ale taki Tymon np. to nie powiesz, że nie jest kimś.

baca (Pią., 20 Maj. 11, 17:32)
#14

Tylko co taki tymon osiągną? Dlatego że jest adminem mam brać jego autograf?

Ranmus (Pią., 20 Maj. 11, 17:40)
#15

Nie, bo jest adminem z mojej woli. Ale ja Ci mogę dać autograf, bo stworzyłem gmclan. Pasi? :D

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 72 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 18 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 33 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
43 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Grela, Nikas, Alice, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, p..., GibkiKaktus, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, PhysX ᴺⱽᴵᴰᴵᴬ, r..., s..., Moldis, Murrri, MIXZZZ, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Ulti, Kandif, bagno, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, Sporek, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?