Linki do ciekawych stron

Zjazd Twórców Gier 2011 - 25 - 28 sierpnia

Tegoroczny, czwarty Zjazd Twórców Gier najprawdopodobniej odbędzie się w dniach 25 - 28 sierpnia 2011, na terenie Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej.

Więcej informacji wkrótce, a my tylko przypominamy, że GMCLANu nie zabraknie, oraz, że zaprosiliśmy samego Mike'a Dailly który przewiduje przybyć (ale ostatecznie potwierdzi to w lipcu).

Komentarze (łącznie 29, wyświetlam 1 - 15):
I
iamthelaw (Pon., 11 Kwi. 11, 20:52)
#1

wow majk na ZTG najs, łódź nie tak daleko, może w tym roku się wybiorę

HuderLord (Pon., 11 Kwi. 11, 20:58)
#2

A po co tam Mike'a chcecie? I tak nie ogarnie żadnych prezentacji po polsku. Będzie się nudził biedaczek :D

gnysek (Pon., 11 Kwi. 11, 21:01)
#3

On poprowadzi prezentację o GM zamiast mnie, po angielsku. Ja natomiast poprowadzę inną prezentację, też o GM, ale taką "praktyczną".

S
Snake (Pon., 11 Kwi. 11, 21:16)
#4

Mike na ZTG ? Ciekawie :D

K
Kofel (Pon., 11 Kwi. 11, 21:25)
#5

Czemu w Łodzi? Gdzie ja ze Snakem będę się mył?

4tk (Pon., 11 Kwi. 11, 21:45)
#6

KURA! Jak następnym razem nie będzie w Poznaniu to zostanę emo.

Platyna (Pon., 11 Kwi. 11, 21:46)
#7

Jakieś informacje na temat przewidywanych cen pobytu?
I czemu Łódź? To takie obskurne miasto.

gnysek (Pon., 11 Kwi. 11, 21:56)
#8

Uczelnia z tego co wiem idzie bardzo na rękę z użyczaniem sprzętu, sal i nawet chyba jakiś drobny sponsoring.

Platyna (Pon., 11 Kwi. 11, 22:03)
#9

Ale ja o noclegi pytam. Nie ma nic zorganizowanego jak 2 lata temu?

gnysek (Pon., 11 Kwi. 11, 22:07)
#10

Za wcześnie jeszcze na info, na stronie ZTG przypadkiem dziś znalazłem datę.

TeeGee (Pon., 11 Kwi. 11, 22:37)
#11

Prawdopodobnie będziemy z zespołem. Nie wiem jeszcze czy towarzysko, czy z prezentacją. Zależy od sukcesu Cinders w sumie.

Marmot (Pon., 11 Kwi. 11, 22:50)
#12

Całkiem blisko. Dość prawdopodobne, że przyjadę.

Uzjel (Pon., 11 Kwi. 11, 23:25)
#13

Muszę kilku osobom postawić piwo, więc i muszę przyjechać.

F
Fanotherpg (Pon., 11 Kwi. 11, 23:51)
#14

Gosh, wydało się. OK jest w Łodzi. Dlaczego? Bo jest to centrum - było południe, wschód i północ. Nocleg też jest załatwiony akademiki wstępnie 300 miejsc, cena będzie podana potem. Termin możliwe że się jeszcze zmieni (względy niezależne od nas) na wrześniowy coś koło 8 września. Więc muszę zdjąć stronkę i dać placeholder na razie. Więc gdybyś gnysek mógł zdjąć info o dacie byłbym wdzieczny.

TheMarcQ (Wto., 12 Kwi. 11, 08:47)
#15

łódź? znowu 400km ode mnie! @4tk: mozesz juz szykowac zyletki, ja chce olsztyn/bialystok

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 84 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 30 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 45 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
34 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Fox, GibkiKaktus, Wielki Druid, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, r..., s..., Murrri, firemark, Sporek, Dyno, szmalu, Morro, OdrzuconyKrakers, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, l..., Cebul, Borek, h..., Nero
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?