Linki do ciekawych stron

Komentarze (łącznie 59, wyświetlam 1 - 15):
HuderLord (Pią., 07 Sty. 11, 15:12)
#1

O Hero core pokazali - polecam zagrać.

TheMarcQ (Pią., 07 Sty. 11, 15:37)
#2

Wszystkie te gry wygladaja na komorkowe. Chyba rzuce gm'a i przejde na jave

Platyna (Pią., 07 Sty. 11, 15:47)
#3

Sporo widziałem tam takich nieszczególnych, ale też dużo naprawdę ciekawych się pojawiło.

Jaklub (Pią., 07 Sty. 11, 15:56)
#4

"I czemu nie ma tam waszych gier?"
a to ktoś na gmclanie jeszcze robi gry?

M
Marti (Pią., 07 Sty. 11, 16:04)
#5

Ja robie :P

Kopytkopedia (Pią., 07 Sty. 11, 16:29)
#6

A ja zaczynam ;D

gnysek (Pią., 07 Sty. 11, 16:32)
#7

@Jaklub - dobre pytanie. Wybierając 3 najlepsze gry ubiegłego roku nie znaleźliśmy aż tylu :D

Pablo-GM (Pią., 07 Sty. 11, 17:20)
#8

Tyle gier propy i nic .

Tymon (Pią., 07 Sty. 11, 17:35)
#9

suteF! Świetna gra.

Chuckek (Pią., 07 Sty. 11, 18:26)
#10

Jest Super Crate Box w tym filmiku, właśnie tak mi się wydawało że to w GMie zrobione :D Dzisiaj to znalazłem i genialna gierka, polecam jak nic. Na filmiku od 1:35 jest pokazany.

Roki (Pią., 07 Sty. 11, 18:37)
#11

Nom, świetny jest :D Ogólnie dużo fajnych gier, ale wolałem poprzedni filmik :)

Roki (Pią., 07 Sty. 11, 19:15)
#12

Sry za double, ale skąd wiesz że nie ma tam Naszych gier? :D Czemu nie ma tam Twoich gier >: D

gnysek (Pią., 07 Sty. 11, 19:56)
#13

Bo ja nie mam moich gier. Mam Borka grę, którą w tym roku ukończę.

mentos_96 (Pią., 07 Sty. 11, 20:06)
#14

aha.. no to geniusz z Cb... może jak reaktywujesz projekt - Almora, to w 2011 będziesz ? Może jak Borek zrobi Aliensy ładnie, to będzie w 2011 ?

gnysek (Pią., 07 Sty. 11, 20:27)
#15

Jak mi zapłacicie 20 złotych / godzina, to Almora będzie do końca lutego w działająca :D

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 84 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 30 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 45 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
34 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Fox, GibkiKaktus, Wielki Druid, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, r..., s..., Murrri, firemark, Sporek, Dyno, szmalu, Morro, OdrzuconyKrakers, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, l..., Cebul, Borek, h..., Nero
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?