Linki do ciekawych stron

OxGames Challenge - wyniki

Oto wyniki:

Miejsce 1: krynior - Kapitan Zych (DragonAge + smycz ZTG + jojo YYG)
Miejsce 2: TheMarcQ - Statki (smycz + jojo)
Miejsce 3: Roki - Sea War (smycz + jojo)
Miejsce 4: Moe - Polish Submarine (smycz)

Z racji, że były tylko 4 gry postanowiłem dać smycz wszystkim i jojo za 3 pierwsze miejsca, tak aby każdy miał pamiątkę. Nagrody dotrą do końca miesiąca.

Wszystkie gry naraz możecie sprawdzić tutaj - mamy nadzieję, że frekwencja następnym razem dopisze, bo jak widzicie - wygrać trudno nie było!

Komentarze (łącznie 21, wyświetlam 1 - 15):
Adriann (śro., 22 Wrz. 10, 21:19)
#1

Jak żałuję że nie wziołem udziału..Przyrzekam że następnym razem biorę udział!:D

D
Dawka83 (śro., 22 Wrz. 10, 21:23)
#2

kto wie czy będzie następny raz :P

K
Kofel (śro., 22 Wrz. 10, 21:29)
#3

o, ja nie musiałem brać udziału i mam smycz oraz jojo :D

P
PsichiX (Czw., 23 Wrz. 10, 08:29)
#4

ale nie masz DragonAge, o! :P

Wojtas (Czw., 23 Wrz. 10, 09:21)
#5

Gratuluje !

Roki (Czw., 23 Wrz. 10, 13:20)
#6

Można było się postarać :(

gnysek (Sob., 09 Paź. 10, 11:20)
#7

Niestety nagrody wyślę dopiero w poniedziałek - przelew z Francji się spóźnił i wypłatę dostanę dopiero w poniedziałek. Sorry za opóźnienie.

TheMarcQ (Sob., 09 Paź. 10, 12:13)
#8

to dobrze bo zaczynałem się martwić

gnysek (Sob., 09 Paź. 10, 12:15)
#9

Co ja mam powiedzieć, mam 30 złotych w portfelu na następne 3 dni...

TheMarcQ (Sob., 09 Paź. 10, 16:50)
#10

pomyśl tak: to przecież 10 hamburgerów w mcdonaldzie

gnysek (Nie., 10 Paź. 10, 20:01)
#11

Raczej jedna pizza o średnicy 50cm.

Roki (Nie., 10 Paź. 10, 20:16)
#12

Zostanie 6,50zł reszty, za pizze salami, w telepizzie :P

gnysek (Wto., 19 Paź. 10, 19:53)
#13

Dajcie znać jak paczki dojdą, dobrze, że joja przesunąłem w przeciwny róg od znaczków, bo pani na poczcie tak pierdzielnęła w kopertę, że chyba się na blacie od spodu pieczątka odbiła.

Roki (Wto., 19 Paź. 10, 21:47)
#14

Aha :D A kiedy wysłałeś? Bo u mnie był jakiś kurier DPD(chyba, jakoś tak), zostawił awizo, ale nie wiem czy to do taty, czy do mnie :P

gnysek (Wto., 19 Paź. 10, 21:51)
#15

Nie, ja pocztą polską.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 84 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 30 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 45 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 SolFar
(~ostatnie 15 minut)
Discord
42 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Papaj, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, Wielki Druid, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Radek Ignatów, r..., Threef, Uzjel, s..., Chell, Murrri, firemark, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, bagno, antek, Arrekin, 21Lancz, Mtax, MrTesterr, Voytec, Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, PanPupa
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?