Linki do ciekawych stron

Zjazd Twórców Gier zakończony

Ponad 200 osób od 15 lipca do dzisiejszego poranka bawiło się w Gdańsku na Zjeździe Twórców Gier. Było upalnie (30 stopni!), ale mimo to na 40 godzinach wykładów i prelekcji wygłaszanych przez prelegentów różnych dziedzin (programowanie, grafika, audio, literatura) nie brakowało chętnych słuchaczy.
Tym którzy przybyli dziękujemy, reszta niech żałuje, można było zgarnąć naprawdę ciekawe nagrody (koszulki, kubki, klawiatury Microsoftu, ESET Security z licencją na rok).

Kandydatami na następny rok są Kraków (UJ) i Gdańsk (UG).

Komentarze (łącznie 109, wyświetlam 1 - 15):
Borek (Pon., 19 Lip. 10, 10:12)
#1

Zdjęcia Panowie, zdjęcia... :)

E
Egzekutor (Pon., 19 Lip. 10, 10:31)
#2

Mam nadzieję, że następnym kandydatem będzie Kraków ;)

E
Egzekutor (Pon., 19 Lip. 10, 10:33)
#3

*że następny raz, zjazd odbędzie się w Krakowie

I am vader (Pon., 19 Lip. 10, 10:51)
#4

Gdańsk AGAIN! AGAIN!

Ingen (Pon., 19 Lip. 10, 11:16)
#5

Kraków! Fuck yea XD może się wybiorę za rok :P

D
Dawka83 (Pon., 19 Lip. 10, 11:29)
#6

Moje miasto :). Kraków taaakk!

Morrowind (Pon., 19 Lip. 10, 11:33)
#7

Komon do wrocka :<

Bidziu890 (Pon., 19 Lip. 10, 12:20)
#8

do Warszawy..

K
Kofel (Pon., 19 Lip. 10, 12:25)
#9

Fotka będzie, nasza grupowa z GMClanu ;)

L
Lechu4444 (Pon., 19 Lip. 10, 13:39)
#10

Gnysek mówiłeś coś w pierwszym newsie o filmach z wykładów będą?

gnysek (Pon., 19 Lip. 10, 13:45)
#11

Kiedyś tak, ale jest około 40 kaset do zgrania.

gnysek (Pon., 19 Lip. 10, 13:47)
#12

@Kofel: omg, czemu nie mówiliscie, ze robicie zdjęcie grupowe?

@Borek: ja latałem cały czas między wydziałami, nie mam zdjęć, musimy czekać co przyślą nam uczestnicy, ale przez Ranmusa przekazałem Ci jojo i smycz ZTG na pamiątkę.

L
Lechu4444 (Pon., 19 Lip. 10, 14:29)
#13

To będą te filmy czy nie? Po jednym dawaj co tydzień to też dobrze będzie.

gnysek (Pon., 19 Lip. 10, 14:29)
#14

Lechu4444 - jak zgramy i jakość będzie OK to filmy będą.

K
Kofel (Pon., 19 Lip. 10, 14:51)
#15

gnysek, przecież Ranma do Ciebie dzwonił żebyś wybił? :) No sorry, nas ze Snakem już nie bylo wczoraj od rana - musieliśmy wracać, więc innej szansy na zrobienie grupowego zdjęcia szansy nie było

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 66 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 12 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 27 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
13 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Carl-bot, p..., Wielki Druid, TobiasM (Morgo), GMRussell, r..., Threef, Dyno, szmalu, Skovv, bagno, l...
Shoutbox
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Wojo (12:50, 07.12.25)
Ehh znak czasu. Prawie dwa miesiące ciszy w shoutboxie, na forum też raczej cisza i jest głównie swego rodzaju archiwum ostatnich dwóch dekad
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?