Linki do ciekawych stron

Komentarze (łącznie 19, wyświetlam 1 - 15):
Korodzik (Czw., 28 Sty. 10, 19:33)
#1

Skandal! Ja powinienem wygrać! Wyniki są oszukane! 3 x TAK!

Korodzik (Czw., 28 Sty. 10, 19:34)
#2

Poniewczasie spytam... Co znaczy "integracja forum ze stroną"?

gnysek (Czw., 28 Sty. 10, 19:35)
#3

Znaczy, że forum ma ten sam skin i wygląda, jakby było na stronie, a nie osobno.

en_6280 (Czw., 28 Sty. 10, 19:50)
#4

Osoba która zagląda kilka razy w roku musiała mieć naprawdę farta aby trafić na ankiete :P

Platyna (Czw., 28 Sty. 10, 20:07)
#5

Myślę, że raczej ktoś sobie dla jaj coś zaznaczał ;]

Wojzax (Czw., 28 Sty. 10, 20:19)
#6

A ja uważam że ta ankieta jest bez sensu.

gnysek (Czw., 28 Sty. 10, 21:00)
#7

Nie opublikowałem waszych dodatkowych propozycji, do nich mają dostęp tylko redaktorzy na forum redakcyjnym. Tam jest trochę więcej informacji :)

Nirvana93 (Pią., 29 Sty. 10, 12:36)
#8

ja bralem udział :P
Ale myślałem że weźmie więcej osób :P

P
Piedro (Wto., 02 Lut. 10, 17:06)
#9

fajna ankieta
średnia ocena dobry :)

K
Kartofelek (śro., 03 Lut. 10, 16:23)
#10

Wojzax (20:19, 28.01.2010)
A ja uważam że ta ankieta jest bez sensu.

nie bez sensu. jak wprowadzac zmiany to tak by sie podobalo uzytkownikom. A ze wypowiedzialo sie tylko 75 osob? - to zawsze cos.

eltix (Pią., 05 Lut. 10, 18:38)
#11

tyle osób w niej brało udział, gdyż tudzież ponieważ aczkolwiek nie każdy posiada jedno konto, a kto ma ich więcej, zapewne głosował tylko z jednego.

kiedy będą zmiany?

Muuuuczek567 (Pią., 05 Lut. 10, 18:39)
#12

eltix, tylko się nie zapluj.

en_6280 (Sob., 06 Lut. 10, 16:04)
#13

Muuuuczek567 lepiej pozbądź się tych parę tysięcy kont :P

Muuuuczek567 (Sob., 06 Lut. 10, 16:26)
#14

?
Ja mieć tylko jedno konto...

b
bluks (Sob., 06 Lut. 10, 20:54)
#15

A kiedy wprowadzicie plan w życie?

Zróbcie coś z tym forum!!! Pisałem do Psichixa, ale go niema.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 67 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 13 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 28 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
15 użytkowników online na discordzie:
Carl-bot, p..., GibkiKaktus, TobiasM (Morgo), Destiny, GMRussell, 𝕯𝖎𝖆𝖓𝖆, Threef, RogerDodg3r, Dyno, szmalu, Skovv, bagno, l..., xVANiLL
Shoutbox
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Wojo (12:50, 07.12.25)
Ehh znak czasu. Prawie dwa miesiące ciszy w shoutboxie, na forum też raczej cisza i jest głównie swego rodzaju archiwum ostatnich dwóch dekad
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?