Linki do ciekawych stron

Tymony 2009 rozdane!

Tymony 2009 zakończone, głosy podliczone, oto lista zwycięzców.

Najlepszy przykład
Błyskawice (autor: copoconaco)

Najbardziej pomocny użytkownik
PsichiX

Najlepsza gra
Fuaru (autor: Saus)

Zwycięzcom gratulujemy!

Wyniki głosowania

Komentarze (łącznie 18, wyświetlam 1 - 15):
Tiger (śro., 13 Sty. 10, 21:09)
#1

To było ustawione! :D

Marcinex (śro., 13 Sty. 10, 21:24)
#2

Gratuluję wszystkim laureatom ; )

gnysek (śro., 13 Sty. 10, 21:27)
#3

Nic nie było ustawione. Mogę podać wyniki głosowania jak zajdzie potrzeba, ale nie zmuszajcie mnie do przeszukiwań bazy danych.

PoxiPol (śro., 13 Sty. 10, 21:28)
#4

Psysiowi sie podlizuja tak jak tobie gnysku ; )

Kargul (śro., 13 Sty. 10, 21:36)
#5

Ja głos na Ptysia, Fuaru i już nie pamiętam. Może dajcie linki do przykładu, usera i gry?

Wojzax (śro., 13 Sty. 10, 21:38)
#6

Sądzę iż wygrali najlepsi

P
PsichiX (śro., 13 Sty. 10, 21:51)
#7

To na bank bylo ustawione :D Psyhix najbardziej pomocnym? pff, ciekawe jakim cudem xD
a tak serio: danke danke

eltix (śro., 13 Sty. 10, 22:05)
#8

Wszystko jest dobrze. zaraz powiecie że nominacje były ustawione ;p

Marek Siemaszko (Czw., 14 Sty. 10, 00:06)
#9

znów przegrana :D
gratulacje dla zwycięzców :P

Hunter (Czw., 14 Sty. 10, 00:47)
#10

Marek, może za rok sie uda :)

l
lenin (Czw., 14 Sty. 10, 01:00)
#11

Nie, za rok mi się uda :P

Marek Siemaszko (Czw., 14 Sty. 10, 09:53)
#12

Co roku tak mówię :P

Platyna (Czw., 14 Sty. 10, 10:01)
#13

A mnie się za rok na pewno nie uda. Coraz mniej czasu :)
W przykładzie bezspornie wygrał najlepszy.
W użytkowniku ja bym jednak Markowi dał.
Co do gier to ja się nie wypowiadam, bo żadna mi się nie podobała :)

b
borubarartur (Czw., 14 Sty. 10, 12:38)
#14

Zgadzam się z Platyną, gry w tamtym roku były słabiutkie, PsichiX według mnie wygrał zasłużenie a co do przykładów to nie widziałem żadnego więc się nie wypowiem, oby ten rok był lepszy.

S
Stig (Czw., 14 Sty. 10, 14:38)
#15

Hihihi, dzieki :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 65 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 11 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 26 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Borek
(~ostatnie 15 minut)
Discord
12 użytkownicy online na discordzie:
Alice, Carl-bot, p..., GMRussell, Radek Ignatów, Threef, Jarkozpl, Dyno, szmalu, Danieo, bagno, l...
Shoutbox
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Wojo (12:50, 07.12.25)
Ehh znak czasu. Prawie dwa miesiące ciszy w shoutboxie, na forum też raczej cisza i jest głównie swego rodzaju archiwum ostatnich dwóch dekad
gnysek (16:01, 16.10.25)
To już google decyduje. Mam wrażenie, ze po datach obcina stare treści.
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?