Linki do ciekawych stron

Komentarze (łącznie 20, wyświetlam 1 - 15):
M
Mistyk (Sob., 23 Sie. 08, 15:12)
#1

widzę że przeskok na gm7... ja poczekam na 8 i kupie sobie oryginalny klucz :P

gnysek (Sob., 23 Sie. 08, 15:23)
#2

Takie dostałem, a ja tez używam GM7, więc mi nie przeszkadzało :)

P
Pental (Sob., 23 Sie. 08, 15:54)
#3

Aj, słabe coś te przykłady. Niedopracowane pod względem graficznym. I to tak proste rzeczy... No nie wiem jak to skomentować, po prostu słabe :( . Przykład Marka może zły nie jest, ale spodziewałem się czegoś lepszego :P . Tyle ode mnie.

Misiek999 (Sob., 23 Sie. 08, 15:58)
#4

po co ci ladna grafika w przykladach ? ;d kodu z kosmosu tu nie ma ale przydatne rzeczy i mozna sie czegos dowiedziec ;p takie tez sa potrzebne. ps. spodziewalem sie wiekszej ilosci przykladow.

Misiek999 (Sob., 23 Sie. 08, 16:00)
#5

no i artow tez ;d

TakeThis2 (Sob., 23 Sie. 08, 16:59)
#6

łał!!!!!!!!!1111111111

Zmiencie na gymy sześć kropka zyeryo :)

gnysek (Sob., 23 Sie. 08, 17:12)
#7

Sam zmień :) Jeden jest jako GM6 chyba ?

P
Pental (Sob., 23 Sie. 08, 17:40)
#8

Misiek, ale początkującym trza dać wszystko na tacy, po co marnować czas odpowiadając na pytania, skoro można dopisać parę linijek kodu więcej?

P
Pieter (Nie., 24 Sie. 08, 14:17)
#9

ja mam już pomysł w głowie ale czekam na gm8 =)

HuderLord (Nie., 24 Sie. 08, 15:13)
#10

Ja też chyba kupie orginał gma jak 8 wyjedzie.

Marek Siemaszko (Nie., 24 Sie. 08, 15:48)
#11

a ja poczekam bo moze crack wyjdzie ;p

HuderLord (Nie., 24 Sie. 08, 16:25)
#12

Crack będzie lipny tak jak do 7 zrobili same shity.

Marek Siemaszko (Nie., 24 Sie. 08, 21:57)
#13

Ja na cracka do gm7 nie narzekam =p
przynajmniej 60zł wciąż siedzi u mnie w kieszeni :D

Moldis (Pon., 25 Sie. 08, 03:56)
#14

Phi. a ja dostałem warna za samą wzmiankę o tym że crack do gm7 działa.. : (
Tutaj panuje zdecydowana niesprawiedliwość : (

M
Mistyk (Pon., 25 Sie. 08, 10:46)
#15

@Marek
No taaa ale nie wyślesz gry na np games competyszon

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 70 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 16 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 31 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Borek
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, p..., GibkiKaktus, Kuzyn, GMRussell, fervi, r..., Threef, RogerDodg3r, s..., Murrri, Jarkozpl, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?