Tura #67: Anty-grawitacja

Opis zasad i tematu rundy:
Tworzymy grę w której kluczowym motywem jest antygrawitacja, czyli stan w którym przedmiot / organizm żywy pokonuje siłę grawitacji, lewituje nad ziemią. Jak można zrealizować ten pomysł? np. gra w której strzelamy z broni antygrawitacyjnej, której pocisk po wybuchu sprawia że wszystko w okół lewituje, a My możemy spokojnie uciec / atakować przeciwnika; innym przykładem jest gra w której musimy sterować postacią z butami antygrawitacyjnymi tak, aby nie dotknąć ścian i bezpiecznie dostać się do celu. Przykładów jest jeszcze wiele, ale liczę na waszą wyobraźnię - do dzieła!:)
Data rozpoczęcia
10.10.2009 15:05
Data zakończenia
11.10.2009 15:05
Czas trwania
24h
Status
Tura zakończona.
Lista zgłoszeń i wyniki:
Miejsce Nazwa gry Autor Głosów Data oddania
#1
Gravity monster
+3 pkt. do rankingu
I am Lord 7 osób 11.10.2009 14:55 (po ~24h)
#2
Grawiti
+2 pkt. do rankingu
Scorpion 7 osób 11.10.2009 15:03 (po ~24h)
#3
Ufo!
+1 pkt. do rankingu
Xedom 6 osób 11.10.2009 10:14 (po ~19h)
#4
CreamPie
Matyxon 2 osoby 10.10.2009 19:02 (po ~4h)
#5
GravityFun
Muuuuczek567 1 osoba 10.10.2009 20:55 (po ~6h)
#6
Ufo Rescue
programistagd 1 osoba 11.10.2009 13:43 (po ~23h)
1 W przypadku remisów, wygrywa osoba, która oddała grę szybciej.
2 Gry z serwisu gxc.gg / gx.games wymagają do działania Opery (GX), Chrome lub Edge. Wsparcie dla Firefoxa i Safari jest w drodze.
Komentarze (łącznie 0):
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Czas to zmienić

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 71 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 17 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 32 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
45 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Grela, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, p..., GibkiKaktus, GMRussell, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, m..., 𝕯𝖎𝖆𝖓𝖆, Radek Ignatów, r..., RogerDodg3r, s..., LolikZabijaka, Murrri, MIXZZZ, Jarkozpl, yazaa, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, Deusald, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, moeglich, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, Sporek, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?