Linki do ciekawych stron

Zjazd Twórców Gier rozpoczęty!

Od dzisiaj, do poniedziałku (19 lipca) potrwa Zjazd Twórców Gier 2010, odbywający się w Gdańsku. Dziś odbieraliśmy już pierwsze osoby, załatwialiśmy sprzęt i odbywa się właśnie pierwsza integracja (na której mnie zabrakło...). Wpadło kilka osób z GMCLANu którym serdecznie dziękujemy za przybycie - a reszta niech żałuje. YoYoGames wysłało nam paczkę która mam nadzieję dotrze jutro, a w niej... joja! Ten gadżet do zdobycia tylko na ZTG!
Więcej informacji i nowinek z ZTG2010 już jutro wieczorem, po pierwszym dniu konferencyjnym.

P.S. Wszystkie wykłady postaramy się nagrać kamerą, więc będziecie mieli możliwość obejrzeć je w późniejszym terminie.

Komentarze (łącznie 14):
wikku9 (Czw., 15 Lip. 10, 21:43)
#1

a co to jojaaaa

Misiek999 (Czw., 15 Lip. 10, 21:52)
#2

no to udanego zjazdu! :P

gnysek (Czw., 15 Lip. 10, 21:53)
#3

@wikku9: Liczba mnoga i dopełniacz słowa Jojo?

pl.wikipedia.org/wiki/Jojo

Misiek999 (Czw., 15 Lip. 10, 22:06)
#4

za rok, jak będzie na południu, to na bank wbijam. :D

Platyna (Czw., 15 Lip. 10, 22:32)
#5

Trochę żałuję. Ale biba u Nikasa też była dobra :D

gnysek (Czw., 15 Lip. 10, 22:40)
#6

Za rok możliwe, ze będzie w tym samym miejscu jak wszystko wypali, bo rodzi zbyt wiele kłopotów w nowym miejscu (już nie będę opowiadał, ale dziś mało brakowało i zjazd by się w ogóle nie odbył, na szczęście udało się sprawy wyprostować).

Tymon (Czw., 15 Lip. 10, 22:55)
#7

Też mi trochę szkoda... szkoda, że mój ostatni zleceniodawca się nie wypłacił... cholera, mogłem być tam z wami.

ANtY (Czw., 15 Lip. 10, 23:08)
#8

Jak w next roku again w gdańsku to może wpadne :D

gnysek (Czw., 15 Lip. 10, 23:24)
#9

Tymon, pozdrowienia od Stankola i ekipy :D

Ranmus (Czw., 15 Lip. 10, 23:59)
#10

Ja będę na jutro wieczór dopiero. :/ Za dużo pracy mam, żeby wybrać się z rana.

Tymon (Pią., 16 Lip. 10, 13:10)
#11

Zróbcie mi zdjęcie grupowe, PA+GMCLAN, powieszę sobie nad kominkiem.

Ranmus (Pią., 16 Lip. 10, 22:27)
#12

Jestem agent specjalnej troski. Z natłoku zadań spóźniłem się na pociąg... Będę na zjeździe w sobotę o 12:00. Tymon, dasz jeszcze radę przyjechać razem ze mną! :D

Tymon (Pią., 16 Lip. 10, 23:23)
#13

Nie mam kasy, znajomy się nie wypłacił i nie mam na bilety. :)

DarliX (Wto., 17 Sie. 10, 00:54)
#14

Gdzie sa te filmy z wykładów?:) zapomniałem spytać...:(

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?