Ten artykuł został stworzony dla starszych wersji GameMakera i może nie być aktualny.

Podstawowa obsługa Visual C++

Piątek, 05 Lutego 2010, 14:38
Czas czytania 1 minuta, 4 sekundy
Dla tych którzy twierdzą że jest trudna, opis obrazkowy aby zrozumieli tyle ile im potrzeba na początek i skończyli z DevCpp (który wybierają kryjąc się za zasłoną prostoty).
Komentarze (łącznie 7):
S
Snake (Wto., 16 Lut. 10, 23:32)
#1

Eee tam, spodziewałem się czegoś lepszego, a nie samych screenshotów z tworzenia nowego projektu :<

P
PsichiX (śro., 17 Lut. 10, 09:16)
#2

forum.gamedev.pl/index.php/topic,15542.0.html
więc się nie dziw że opisałem zaledwie tyle :P

Tiger (Czw., 18 Lut. 10, 12:46)
#3

Się nie wysiliłeś za bardzo PsichiX :D

Platyna (Czw., 18 Lut. 10, 12:52)
#4

Cytując panel redakcyjny: "Proszę zweryfikować poziom umieszanych zasobów przed ich ostatecznym dodaniem! Nie potrzebujemy dużej ilości gniotów tylko dużej ilości solidnych zasobów."

Cytując słownik języka polskiego: "artykuł - tekst publicystyczny, literacki lub naukowy zamieszczony w gazecie lub czasopiśmie"

Cytując jakiś głupi post z forum: "Dam 2 na zachętę :)"


P.S. Ktoś mógłby poprawić te "umieszanych" w panelu :)

P
PsichiX (Czw., 18 Lut. 10, 13:09)
#5

jesteście bezwzględni :<
jezu, toż nie obchodzi mnie ocena tego, a to żeby ludzie przestali pierniczyć że Visual jest trudny w obsłudze, począwszy od tworzenia projektu. Obrazkowo po to by nawet niepełnosprytne osoby zrozumiały. Cel osiągnięty? owszem. I z tego sie cieszę :) a z waszego marudzenia nie :(

btw. Po co komplikować życie innym skoro można coś przekazać w sposób banalnie prosty a i tak będzie zrozumiały? :)

Tiger (Nie., 21 Lut. 10, 19:30)
#6

PsichiX, napisz jakiś artykuł o Allegro xD. Ale nie o tym portalu tylko silniku XD

P
PsichiX (Pon., 22 Lut. 10, 07:13)
#7

Jest tyle nowocześniejszych i lepszych silników. Czemu akurat allegro? :p

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
41 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Grela, Nikas, Alice, HappyOrange, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Moldis, Pako, Murrri, firemark, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, Deusald, szmalu, Korodzik, Morro, Marco, Kandif, tertegier1137, Danieo, Arrekin, Mtax, g..., GreenClover, Cebul, Borek, moeglich, h..., Shockah, exigo
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?