Gdyby w Hollywood kręcono film o redakcji GMC, to rolę Tymona dostałby:

1. Tom Cruise

47%
14%

2. Bracia Mroczek

3%
14%

3. Rysio z Klanu

17%
43%

4. Nash Bridges

7%
0%

5. Michał Żebrowski

3%
0%

6. Marlon Brando

3%
0%

7. Janusz Palikot

20%
29%
Komentarze (łącznie 16, wyświetlam 1 - 15):
Dark Maximal (Pon., 24 Mar. 08, 18:23)
#1

Myślę, że odpowiedź jest oczywista. ^^

a
ariyme (Pon., 24 Mar. 08, 18:25)
#2

tom cruise :D nawet podobny mrr XD

Y
Yoda (Pon., 24 Mar. 08, 18:25)
#3

Nom, oczywiście że Rysio z Klanu :P

Tymon (Pon., 24 Mar. 08, 18:32)
#4

Kurde, tydzień męczenia Tymcia? :P

m
mike_p (Pon., 24 Mar. 08, 18:37)
#5

Janusz Palikot oczywiście ;]

gnysek (Pon., 24 Mar. 08, 18:39)
#6

Tymon, poniedziałek jest, nowy tydzień, nie marudź :P

Tymon (Pon., 24 Mar. 08, 18:41)
#7

Ja nie chcę skończyć jako Janusz Palikot! xD
A sobie męczcie, zobaczymy czy dacie radę zmęczyć. :D

Ranmus (Pon., 24 Mar. 08, 18:44)
#8

Dajcie spokój z tym Tymonem, już mnie to zaczyna denerwować. :P

E
Eve (Pon., 24 Mar. 08, 18:49)
#9

Jak dla mnie Michał Żebrowski nawet w 300 zagrać może... ach...

a
ariyme (Pon., 24 Mar. 08, 19:32)
#10

A gnyska osadźmy jako maciusia z Klanu :D

Dark Maximal (Pon., 24 Mar. 08, 19:37)
#11

Nikt nie lubi Marlona Brando? =o

Ranmus (Pon., 24 Mar. 08, 19:42)
#12

Nie, drogi Darku. Kevin Costner, Johnny Depp, Christopher Lambert, Sean Connery. To są zacni aktorzy, a nie jakiś tam Marlon Srando. :P

S
Supavader (Pon., 24 Mar. 08, 20:13)
#13

Ranmus, Marlon Brando umarł 1 lipca 2004 w Los Angeles. "O zmarłych mówi się dobrze, albo wcale".

gnysek (Pon., 24 Mar. 08, 20:17)
#14

Byłem ciekaw, kto się skapnie, że on już dawno zmarł :P

Luksor (Pon., 24 Mar. 08, 20:26)
#15

Rysio z Klanu :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.