Od jak dawna zajmujesz się Game Makerem?

1. Od kilku tygodni (lub krócej)

0%
25%

2. Od miesiąca, czy tam dwóch

0%
3%

3. 3 miesiące - pół roku

0%
3%

4. Pół roku - rok

25%
20%

5. Rok - dwa lata

33%
15%

6. Ponad dwa lata

42%
20%

7. Nie zajmuję się Game Makerem

0%
15%
Komentarze (łącznie 10):
Marmot (Czw., 14 Paź. 04, 08:14)
#1

Ja się zajmuję od tego czasu kiedy GMS powstał. Więcej chyba mówić nie muszę.

P
Patrysław (Beaver Interactive) (Czw., 14 Paź. 04, 08:23)
#2

Ja nieopatrznie zagłosowałem na "Rok - dwa lata" po czym poszperałem na moim kompie i... zauważyłem, że to już ponad dwa lata! A Beaver Interactive instnieje (licząc od momentu pojawienia się pierwszej strony w sieci) od około 1 wrzesnia 200

P
Patrysław (Beaver Interactive) (Czw., 14 Paź. 04, 08:24)
#3

Ucięło! Miało być "(...) około 1 września 2002".

Dawidsu (Beaver Interactive) (Czw., 14 Paź. 04, 10:24)
#4

Zastanawiam się kto zagłosował na "nie zajmuje się". Jeśli ktoś się nie zajmuje, to po co wchodzi na tę stronkę ???

Marmot (Czw., 14 Paź. 04, 11:09)
#5

Aż 3 głosy na nie zajmuję się. Ciekawe czemu.

M
most23 (Pią., 15 Paź. 04, 08:01)
#6

Ja się zajmuje od wakacji zeszłego roku. Czyli pare miesięcy ponad rok, więc rok - dwa lata. :)

l
lion (Sob., 16 Paź. 04, 16:39)
#7

Ja sie zajmuje ponad 2 lata ;)

gnysek (Sob., 23 Paź. 04, 12:51)
#8

ja wakacji zeszłego roku - czyli jakieś 0,5 roku po tym jak dostałem pierwszego kompa....

B
~Buziol Games (Pon., 25 Paź. 04, 03:52)
#9

:-) łooo, dawno mnie Tutaj nie było. Czołem szefowie.
W sumie 10 miechów (startGM : początek tego roku), widzę, że jak zwykle nie mieszczę się w dokładnej skali ankiety :-P

Pozdrawiam,

B
~Buziol Games (Pon., 25 Paź. 04, 03:54)
#10

Ooo, a jednak jest dla mnie opcja :-P. hiehie ;-)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Morro, OdrzuconyKrakers, Ulti, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.