W święta najważniejsze jest:

1. Dużo prezentów

17%
23%

2. Potrawy wigilijne

5%
0%

3. Spędzenie czasu z rodziną

17%
31%

4. Sprzątanie

2%
8%

5. Życzenia

0%
0%

6. Pasterka

5%
0%

7. Wszystko jest ważne

56%
38%
Komentarze (łącznie 27, wyświetlam 1 - 15):
ToMoEXP (Pon., 24 Gru. 07, 16:02)
#1

moim zdaniem wszystko jest ważne... no i jeszcze wolne od szkoły do nowego roku ;]

S
Snake (Pon., 24 Gru. 07, 16:07)
#2

Wszystko jest ważne ;P

propaganja (Pon., 24 Gru. 07, 16:09)
#3

pasterkaa

Kamrat (Pon., 24 Gru. 07, 16:09)
#4

"Potrawy wigilijne"

m
murdalowrida (Pon., 24 Gru. 07, 16:09)
#5

Jezus chyba(bo to jego urodziny chociaż każdy o tym nie myśli) ale u mnie jak u innych pewnie lipa z tą kwestia,w sumie na 1 miejscu powinien być Jezus wtedy wszystko będzie na właściwym podobno,ale... zakręciłem się

x
x-drb (Pon., 24 Gru. 07, 16:23)
#6

PREZENTY ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szymek11116 (Pon., 24 Gru. 07, 17:24)
#7

Wszystko jest ważne :D

M@ti002 (Pon., 24 Gru. 07, 17:42)
#8

najwazniejsze wszystko, a poza tym jeszcze to, czy wejde na gmclan :P :)

koko123 (Pon., 24 Gru. 07, 19:45)
#9

Prezenty! :3

Tymon (Pon., 24 Gru. 07, 21:03)
#10

Brak opcji "Ciacha!". =3

R
RaiMajere (Pon., 24 Gru. 07, 22:16)
#11

Pasterka.
Hihi. Może znów będzie coś w stylu "żyjcie prawie i sprawiedliwie" albo solistka chóru będzie zamiast panis angelicus śpiewała pe*is angelicus. XD

Y
Yoda (Pon., 24 Gru. 07, 23:04)
#12

IMO wszystko - ale potrawy wigilijne są nice :P No i serniczek =]

guxio (Pon., 24 Gru. 07, 23:31)
#13

All.

Matthew (Wto., 25 Gru. 07, 02:19)
#14

Spędzenie czasu z rodziną. Pasterka - może być, potrawy - głodnemu chleb na myśli, prezenty - w życiu są ważniejsze rzeczy niż dobra materialne, sprzątanie - rytuał przygotowawczy (harówa), życzenia - hmm... zależy, większość mówi puste "Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności" i lulu, a rodzinka jest rzeczą niezastąpioną.

To były aforyzmy w wykonaniu Matthew. Wszelkie krytyki są tu irrelewantne.

K
KoRn (Wto., 25 Gru. 07, 12:23)
#15

Wszystko ważne.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.