Czy ankiety na GMClanie są zbyt często?

1. Tak

15%
23%

2. Nie

85%
77%
Komentarze (łącznie 13):
C
Zo-Ga:P (Czw., 19 Maj. 16, 08:24)
#1

Wgl kto odpowiada za ankiety? Szanowna administracja? A to przepraszam :) i pozdrawiam :)

Nikas (Czw., 19 Maj. 16, 21:30)
#2

xDDDDDDDD

Chell (Pią., 20 Maj. 16, 23:39)
#3

to jakaś kolejna inkarnacja penguina

P
Olo (Pon., 23 Maj. 16, 14:34)
#4

Ktoś cię prosił ;-( o to żebyś na coś patrzał z góry :-((((((((((((

P
Olo (Pon., 23 Maj. 16, 14:36)
#5

I potwierdzam komentarz Cybera

M
jasiek_209 (Pon., 23 Maj. 16, 15:32)
#6

A ja powiem wręcz że zbtyt rzadko :D

Wojtas (Wto., 24 Maj. 16, 17:08)
#7

spoko penguin on nie jest tego wart..

Chell (Nie., 29 Maj. 16, 20:17)
#8

przepraszam... naprawde niewiem co chcialem tym komentarzem komus udowodnic, ale... moze tylko to fakt ze mam teraz bardzo ciezko w zyciu... i po prostu chcialem sie popisac przed kolegami z forum... przepraszam penguin

C
Zo-Ga:P (Pon., 30 Maj. 16, 14:12)
#9

Chell: każdy z nas ma swoje problemy ale zawsze jest rozwiązanie...
Sznur...
Broń biała...
Tabletki...

Chell (Wto., 31 Maj. 16, 10:24)
#10

żyletka...

C
Zo-Ga:P (śro., 01 Cze. 16, 10:43)
#11

W drodze ewentuANALności może być żyletka

P
Olo (śro., 01 Cze. 16, 16:24)
#12

Moim zdaniem Broń Biała ('~')

P
Olo (śro., 01 Cze. 16, 16:25)
#13

Cytat:
przepraszam... naprawde niewiem co chcialem tym komentarzem komus udowodnic, ale... moze tylko to fakt ze mam teraz bardzo ciezko w zyciu... i po prostu chcialem sie popisac przed kolegami z forum... przepraszam penguin

spoko ;)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 80 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 26 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 41 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, TobiasM (Morgo), Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Radek Ignatów, r..., Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Moldis, Murrri, Dyno, szmalu, Marco, p..., Kandif, bagno, Arrekin, Mtax, GreenClover, l..., Krzysiek1250, h..., Shockah, exigo, Sporek, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.