Playstation 4 vs Xbox One

1. Playstation 4

82%
73%

2. Xbox One

18%
27%
Komentarze (łącznie 33, wyświetlam 1 - 15):
bedziom (Nie., 12 Sty. 14, 23:21)
#1

Nic, pc masterrace.

Uzjel (Nie., 12 Sty. 14, 23:23)
#2

ojezu.

Threef (Nie., 12 Sty. 14, 23:36)
#3

i0.kym-cdn.com/.../slowpoke_pokemon.gif

HuderLord (Nie., 12 Sty. 14, 23:42)
#4

Jestem fanbojem PSa :P wybór oczywisty.

Nikas (Nie., 12 Sty. 14, 23:43)
#5

Kliknąłem PS4 chociaż i tak mnie nie stać. xD

TeeGee (Nie., 12 Sty. 14, 23:57)
#6

Jak wyżej :D.

k
kriso99 (Pon., 13 Sty. 14, 00:12)
#7

xbox ponoc lepsza platforma, wydajniejsza, ale co ja tam wiem, nie mialem ani tego ani tamtego, wiec nie glosuje

ANtY (Pon., 13 Sty. 14, 00:15)
#8

Jak 3 komenty wyżej również ;d

TeeGee (Pon., 13 Sty. 14, 00:16)
#9

W nowej generacji Playstation jest sporo wydajniejsze, ale to generalnie nie robi dużej różnicy. Konsole to nie pecety.

Adriann (Pon., 13 Sty. 14, 09:38)
#10

Wolałbym nesa np...;p

Threef (Pon., 13 Sty. 14, 09:57)
#11

Mam NESa nie mam gier. :(

gnysek (Pon., 13 Sty. 14, 10:46)
#12

Szkoda, że jeden z tych sprzętów nie jest dostępny w PL.
Ale PS4 jest i nawet mam :)

P
PsichiX (Pon., 13 Sty. 14, 11:26)
#13

ee, pnocki, ale PS4 to taki PC, tyle ze do grania

P
PsichiX (Pon., 13 Sty. 14, 11:31)
#14

no i Sony jak zawsze ciągnie dalej architekturę połączonych CPU z GPU - szybsza wymiana danych skutkuje większą wydajnością. PSa nie zamula system, jak na windowsie to odczuć można. Koniec końców: PS4 to do grania zdecydowanie lepsze narzędzie niżeli PC

a
maciej01 (Pon., 13 Sty. 14, 14:08)
#15

PC master and glorious race.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Adriann
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Morro, Marco, OdrzuconyKrakers, Kandif, tertegier1137, Danieo, Arrekin, Mtax, Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.