Czy Ranmus zdąży z projektem nowego GMCLANu przed 1 listopada, 10 urodzinami strony?

1. Tak, wszystko będzie śmigać a ż miło

21%
22%

2. Tak, ale będzie jak z drogami na EURO, część rzeczy zostanie oddana do użytku później

37%
37%

3. Nie ma opcji, nie dacie rady

42%
42%
Komentarze (łącznie 81, wyświetlam 1 - 15):
Nikas (Sob., 02 Cze. 12, 16:00)
#1

nie xD

Borek (Sob., 02 Cze. 12, 16:07)
#2

Ranmus się obija, o!

k
karolo320 (Sob., 02 Cze. 12, 16:16)
#3

opszyn tu

kt1117 (Sob., 02 Cze. 12, 17:45)
#4

A gdzie opcja, że GMClan będzie do tego czasu przejezdny?

a
adam014 (Sob., 02 Cze. 12, 17:53)
#5

Raczej nie

Ranmus (Sob., 02 Cze. 12, 18:09)
#6

Sądzę, że powinien zdążyć. Wierzę w niego.

Jaklub (Sob., 02 Cze. 12, 18:32)
#7

zgadzam się z tobą Ranmus, również wierzę w Ranmusa

gnysek (Sob., 02 Cze. 12, 21:12)
#8

Z ankiety wynika, że nie tylko Ty wierzysz ;)

Threef (Sob., 02 Cze. 12, 21:28)
#9

Projekt nie ciężko stworzyć, gorzej będzie go wprowadzić w życie.

baca (Sob., 02 Cze. 12, 23:07)
#10

"Projekt nie ciężko stworzyć, gorzej będzie go wprowadzić w życie." true:D

ANtY (Nie., 03 Cze. 12, 00:18)
#11

Borek (16:07, 2.06.2012)
Ranmus się obija, o!

Ranmus to już nie 16-latek, praca, obowiązki rodzina, nie może całych dni poświęcac na pierdoły jak wy

gnysek (Nie., 03 Cze. 12, 01:05)
#12

@van Anty: my takie same obowiązki mamy :) Tylko, że nowy GMCLAN powstaje już... z 5 lat ;)

ANtY (Nie., 03 Cze. 12, 01:19)
#13

No właśnie, macie takie same obowiązki i też nic dodatkowego nie robicie!

A tak serio to nawiązywałem złośliwie do YXEgo wypowiedzi, więc nie traktujcie tego poważnie

gnysek (Nie., 03 Cze. 12, 01:58)
#14

@van Anty: robimy, robimy, tylko sporo rzeczy nie przeszło akceptacji itd... długa historia.

Sernat19 (Nie., 03 Cze. 12, 08:24)
#15

Gnysek, rząd ma identyczną wymówkę co do "dróg na Euro" : )))))))))))

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Adriann
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Morro, Marco, OdrzuconyKrakers, Kandif, tertegier1137, Danieo, Arrekin, Mtax, Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.