Kiedy wyjdzie GM 8.1 przynajmniej w wersji beta

1. Marzec

11%
10%

2. Kwiecień

18%
6%

3. Maj

5%
17%

4. Czerwiec

9%
8%

5. Druga połowa 2011

11%
12%

6. 2012

13%
19%

7. Nigdy

33%
29%
Komentarze (łącznie 15):
mailosz (Pon., 28 Lut. 11, 18:32)
#1

Wyjdzie trzy dni po Duke Nukem Forever. Znaczy się: 9 maja

DarliX (Pon., 28 Lut. 11, 22:12)
#2

Zaznaczyłem Czerwiec. Bo albo wyjdzie w czerwcu, albo w ogóle.

baca (Wto., 01 Mar. 11, 03:04)
#3

Napewno kiedyś. Mi jest to obojętne.

Nirvan (Wto., 01 Mar. 11, 15:26)
#4

w kwietniu :P bo moja 18stka :P

I am vader (śro., 02 Mar. 11, 21:33)
#5

Czemu mnie nie dziwi przeważanie "nigdy" ?

4tk (Pią., 04 Mar. 11, 17:47)
#6

Bo wiesz, że mam multikonto i oddałem 19 głosów na w/w opcję.

kt1117 (Sob., 05 Mar. 11, 22:08)
#7

Ja jestem optymistą, zaznaczyłem kwiecień.

kt1117 (Sob., 05 Mar. 11, 22:09)
#8

Jak kupią sobie komputer, który będą musieli chłodzić ciekłym azotem i będą harować 24/7.

C
xnxn390 (Nie., 06 Mar. 11, 11:39)
#9

A ja marzec! :D
Już się nie mogę go doczekać. To najpiękniejszy miesiąc. :D

Allanickus (Nie., 06 Mar. 11, 16:52)
#10

hmm jaki cel ma ta ankieta? ;]

gnysek (Nie., 06 Mar. 11, 19:02)
#11

Taka zabawa bez wygranych ...

d
dzelo3 (Nie., 06 Mar. 11, 20:46)
#12

może zmotywuje YG o ile ktoś odwiedza gmclan ;]

gnysek (Pon., 07 Mar. 11, 11:18)
#13

Nie, ale Mike Dailly dostał wyniki ankiety na twitterze, i się zaśmiał.

d
dzelo3 (Pon., 07 Mar. 11, 15:52)
#14

heh nie ma co się dziwić ;] z resztą mój gm8 już działa, gdyż zrobiłem format.
A więc będę zadowolony gdy się ukaże 8.1, jednak nie śpieszy mi się.

M
Marti (Pon., 07 Mar. 11, 15:59)
#15

Dajcie inną ankietę :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
28 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, Grela, Alice, LeD, Carl-bot, Wielki Druid, GMRussell, Tidżi, fervi, Radek Ignatów, r..., Threef, Moldis, Pako, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Ulti, Danieo, bagno, antek, g..., Borek, moeglich, Add92, Shockah
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.