W następnym OxGames Challenge nagrodą powinien być:

1. Need For Speed Hot Pursuit

22%
20%

2. Left 4 Dead 2

17%
25%

3. Fallout: New Vegas

19%
12%

4. Call of Duty: Black OPS

27%
28%

5. Civilization 5

15%
15%
Komentarze (łącznie 92, wyświetlam 1 - 15):
Adriann (Czw., 16 Gru. 10, 21:53)
#1

A może kasa?;>

Wojzax (Czw., 16 Gru. 10, 22:26)
#2

wybrałem blek opsy ale naprawdę myślę że długopis były fajniejszą nagrodą

Tymon (Czw., 16 Gru. 10, 22:44)
#3

Fallout: New Vegas!

HuderLord (Czw., 16 Gru. 10, 22:46)
#4

lol czemu do wyboru jest taki stary nfs?

HuderLord (Czw., 16 Gru. 10, 22:58)
#5

A nie wtf czemu tą najnowszą grę nazwali tak samo jak tą starą z psx ( według mnie najlepszą ).

Robert Prus (Pią., 17 Gru. 10, 07:49)
#6

Bo to remake jest niby. Fallout NV ftw.

gnysek (Pią., 17 Gru. 10, 10:17)
#7

Nikt nie powiedział, że to jedyna nagroda. Ja mogę pomyśleć nad kluczem do GM.

Adriann (Pią., 17 Gru. 10, 12:31)
#8

Mi tam bardzo na nagrodzie nie zależy,chciałbym żeby był poprostu nowy konkurs dla czystej rywalizacji:D

ANtY (Pią., 17 Gru. 10, 13:49)
#9

Ku**a dawajcie na nfs bo chce po necie pograć

Adriann (Pią., 17 Gru. 10, 13:51)
#10

Ja na L4D2 głosowałem;p

4tk (Pią., 17 Gru. 10, 14:27)
#11

Lepiej nie, adriann, bo ci się będzie śniło.
Ja osobiście jestem za falloutem, jak będzie nagrodą to chętnie wystartuje.

TheMarcQ (Pią., 17 Gru. 10, 15:51)
#12

Ja tez uwazam ze fallout jest najlepsza nagroda z tutaj wymienionych

M
Markuz (Pią., 17 Gru. 10, 16:25)
#13

Ja myślę że nagrodami nie powinny być gry tylko narzędzia umożliwiające ich tworzenie :) Jakaś książka, ew. hajs.

Adriann (Pią., 17 Gru. 10, 16:26)
#14

Narazie mi się tylko bany na gmclanie śnią..bez nerwacji

Roki (Pią., 17 Gru. 10, 16:40)
#15

Markuz -> Według mnie to samo :D Ale kasa nie, bo to marne, klucz do GM trochę dziwne, no bo jak ktoś ma, to zostaje sprzedać :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
28 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, Grela, Alice, LeD, Carl-bot, Wielki Druid, GMRussell, Tidżi, fervi, Radek Ignatów, r..., Threef, Moldis, Pako, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Ulti, Danieo, bagno, antek, g..., Borek, moeglich, Add92, Shockah
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.