Kiedy zima zaskoczy drogowców ?

1. w Październiku

8%
6%

2. w Listopadzie

30%
27%

3. w Grudniu

10%
12%

4. w Styczniu

3%
6%

5. to drogowcy zaskoczą zimę

49%
50%
Komentarze (łącznie 60, wyświetlam 1 - 15):
I
iamthelaw (Wto., 19 Paź. 10, 18:05)
#1

pierwszy :D dziwna ankieta, lepsza była ta o wakacjach

magnusarias (Wto., 19 Paź. 10, 18:10)
#2

Drogowcy zaskoczą zimę, Dżizas ukradnie auta, spali na stosie.

Roki (Wto., 19 Paź. 10, 18:11)
#3

Co przyspieszy globalne ocieplenie :P

Assassin (śro., 20 Paź. 10, 23:20)
#4

Zima ;<

Roki (Czw., 21 Paź. 10, 13:01)
#5

Zima :> Ja tam lubie zime :P

Cekol (Czw., 21 Paź. 10, 15:38)
#6

Mój ojciec pierwszy raz odkąd pamiętam kupił łopatę do śniegu ;o także "to drogowcy zaskoczą zimę" :D

mentos_96 (Czw., 21 Paź. 10, 16:11)
#7

drogowcy zaskoczą zimę - zima przyjdzie i się okaże, że wszyscy sa przygotowani...

powinno być jeszcze "nie będzie zimy"

TheMarcQ (Czw., 21 Paź. 10, 16:37)
#8

Zima wlasnie zaczela zaskakiwac

mentos_96 (Czw., 21 Paź. 10, 19:47)
#9

mnie to nie zaskoczyło... po prostu jest zimniej rano - to ostrzega wszystkich, nie tylko drrogowców, co oznacza, że trudniej będzie nas zaskoczyć...

Uzjel (Czw., 21 Paź. 10, 20:06)
#10

Zostawiłem zimówki w piwnicy w starym mieszkaniu T_T

gnysek (Czw., 21 Paź. 10, 23:29)
#11

U mnie dzisiaj już prószył śnieg przez 15 minut.

Assassin (Pią., 22 Paź. 10, 17:57)
#12

U mnie też xDDDDDDDD

Muuuuczek567 (Sob., 23 Paź. 10, 12:38)
#13

Czekam na śnieg (oby przyszedł jak najszybciej, na przekór moim rodzicom :p), a na razie uważam, że to będzie w listopadzie.

Pablo-GM (Nie., 24 Paź. 10, 17:25)
#14

zima bedzie w tym roku zajebiscie mroźna . takie jest moje zdanie

M
Muchaszewski (Nie., 24 Paź. 10, 23:59)
#15

Liczę na to że będzie w Listopadzie albo nawet w grudniu bo nie wytrzymam drogi do szkoły (Mam 100m :P)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
28 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, Grela, Alice, LeD, Carl-bot, Wielki Druid, GMRussell, Tidżi, fervi, Radek Ignatów, r..., Threef, Moldis, Pako, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Ulti, Danieo, bagno, antek, g..., Borek, moeglich, Add92, Shockah
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.