Czy byłeś kiedyś w kraju nie leżącym w Europie?

1. Tak

14%
22%

2. Nie

86%
78%
Komentarze (łącznie 15):
4
47xxxxxxxx (Pią., 03 Lip. 09, 13:13)
#1

Więcej myślenia!Przecież tu chodzi o księżyc Jowisza - Europe -_-

M
~Mimek (Pią., 03 Lip. 09, 13:22)
#2

Nie byłem, ale chciałbym :) Ja kce do Brazylii !!!

D
Dawka83 (Pią., 03 Lip. 09, 13:26)
#3

Nie byłem :(

J
Japanstache (Pią., 03 Lip. 09, 13:33)
#4

Yup, u arabów.

Misiek999 (Pią., 03 Lip. 09, 13:38)
#5

Nie. Jedynie gdzie byłem to w Republice Czeskiej, do której jedzie się ode mnie 15 minut.

TERROR DRONE (Pią., 03 Lip. 09, 14:07)
#6

Nie :(

Maximal (Pią., 03 Lip. 09, 14:30)
#7

Nie, na razie ograniczam się do Europy. :)

HrabiaDrako (Pią., 03 Lip. 09, 14:50)
#8

nie,niestety

Ghost (Pią., 03 Lip. 09, 16:21)
#9

Nie. Bo po co? :P

P
Pental (Pią., 03 Lip. 09, 16:28)
#10

Nie. Zwiedziłem połowę Europy i nie odczuwam takowej potrzeby ;) .

Muuuuczek567 (Pią., 03 Lip. 09, 16:55)
#11

Nie. Nigdy nie wychodziłem poza ten księżyc Jowisza. :(

E
Egzekutor (Pią., 03 Lip. 09, 18:42)
#12

A ja byłem w Tunezji :P

Woock (Pią., 03 Lip. 09, 23:05)
#13

Cóż, zależy od punktu widzenia. W wielu miejscach świata Wielką Brytanię wymienia się osobno od Europy.

Damian21 (Sob., 04 Lip. 09, 14:35)
#14

Ja byłem w domu Hitlera ale to sie nie liczy :'(

l
lenin (Nie., 05 Lip. 09, 10:27)
#15

może kiedyś wogóle z polski wyjade:P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
41 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Grela, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, GibkiKaktus, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, Sporek, Radek Ignatów, r..., Threef, s..., Pako, Murrri, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, Marco, OdrzuconyKrakers, Ulti, Kandif, tertegier1137, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, g..., Voytec, Cebul, moeglich, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.