Za zakładanie fałszywych kont aby głosować na siebie w Lidze24 powinniśmy

1. Banować

21%
27%

2. Palić na stosie

18%
17%

3. Kastrować

35%
28%

4. Wrzucać do rowu z krokodylami

1%
5%

5. Polewać smołą

1%
0%

6. Dać do uprania redakcyje skarpetki

21%
14%

7. Nie robić nic

4%
9%
Komentarze (łącznie 62, wyświetlam 1 - 15):
4
47xxxxxxxx (Pon., 29 Cze. 09, 21:22)
#1

powinno być:Za zakładanie fałszywych kont aby głosować w tej ankiecie powinniśmy:pytać się co zrobić, pytać się co robić, pytać się co robić, pytać się co zrobić, głosować w tej ankiecie,zrobić coś

4
47xxxxxxxx (Pon., 29 Cze. 09, 21:24)
#2

a tak naprawde to wrzucich ich do wulkanu

Kargul (Pon., 29 Cze. 09, 21:35)
#3

kastrowac :P
Ankieta wzięła się z reedycji tury "No player" za sprawą gry kwadratowy Ninja. Czy mam racje? :D

gnysek (Pon., 29 Cze. 09, 21:39)
#4

tak :D

Kargul (Pon., 29 Cze. 09, 21:41)
#5

Mam nową opcje:
Dać warna twórcy gry a fałszywe konto wykasować :P

PoxiPol (Pon., 29 Cze. 09, 21:50)
#6

Lol to za malo wtedy. KASTROWAC NOOOBY. KASTROWAC MOWIE! KAAAAAAASTROOOWACCC! D: MROAAAAAARRR!

E
Egzekutor (Pon., 29 Cze. 09, 21:54)
#7

no jasne, że KAAAAAAAAAAAAAASTROWAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!!!! Który to taki co tak robił O_o ??

Robert Prus (Pon., 29 Cze. 09, 21:59)
#8

Najpierw wykastrować, potem polać smołą i spalić na stosie. Jeżeli przeżyje, to ban.

4
47xxxxxxxx (Pon., 29 Cze. 09, 22:01)
#9

TORTURY! :D
Lub kazać mu zbudować swój własny posąg z drewna do którego go przywiązać i spalić.

E
KubaGM (Pon., 29 Cze. 09, 22:01)
#10

Zapomniałeś o krokodylkach.

Robert Prus (Pon., 29 Cze. 09, 22:06)
#11

Krokodyle nawet by nie ruszyły takiego bezwstydnika

J
Japanstache (Pon., 29 Cze. 09, 22:09)
#12

kastrować nie ma co a redakcyjne skarpety to nagrodą powinna być.

HrabiaDrako (Pon., 29 Cze. 09, 22:14)
#13

To jest głupata,ja traktuję lige jako wyzwanie xD a nie jak jakieś pierdoły co tylko wygrać nie wiadomo po co!!

Kargul (Pon., 29 Cze. 09, 22:14)
#14

1. Redaktor zakłada mu skarpetę :D
2. Smaruję ją smołą xD
3. Krokodyle go kastrują :P
4. Kładzie się drewno i podpala...
5. I dać bana jak nie będzie krzyczał :D

Misiek999 (Pon., 29 Cze. 09, 22:18)
#15

Nie robić nic i czekać aż go ruszy sumienie i dobrowolnie podda się wszystkim karom.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 80 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 26 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 41 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
49 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, lethian, Destiny, Kuzyn, Tidżi, fervi, Sporek, Radek Ignatów, PhysX ᴺⱽᴵᴰᴵᴬ, r..., Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, yazaa, Andrzej, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, Deusald, szmalu, sutikku, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, antek, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, GreenClover, Cebul, Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.