Czy zabrałeś babci dowód?

1. Tak

3%
12%

2. Nie

10%
15%

3. Pablo1517 zabrał dowód za mnie

21%
15%

4. Tymon jest dziewczyną

33%
31%

5. Kopytko

33%
26%
Komentarze (łącznie 40, wyświetlam 1 - 15):
Dark Maximal (Wto., 23 Paź. 07, 17:38)
#1

A może wreszcie jakaś sensowna ankieta? ;P

Shylios (Wto., 23 Paź. 07, 17:41)
#2

Miałem problem z "Tymon jest dziewczyną" a "kopytko" xD
Tymon rlz!

k
kryniak (Wto., 23 Paź. 07, 17:43)
#3

Głosuję na to czwarte... xP

P
Pieter (Wto., 23 Paź. 07, 17:54)
#4

Kopytko m/ (x_X) m/

M
Maxpayn (Wto., 23 Paź. 07, 17:54)
#5

Wreszcie jakaś bardzo mądra ankieta. Głos na: Tymon jest dziewczyną. xD

Shylios (Wto., 23 Paź. 07, 17:57)
#6

A wlasnie xd Czego wy sie tak go czepiacie? xD

Woock (Wto., 23 Paź. 07, 17:57)
#7

A gdzie opcja 'Tymon jest kopytko'?

Y
Yoda (Wto., 23 Paź. 07, 18:03)
#8

Pablo zabrał za mnie :D

P
Pieter (Wto., 23 Paź. 07, 18:04)
#9

Raczej opcja czy dziadekkleofas jest babcią x_X

K
kasa100 (Wto., 23 Paź. 07, 18:09)
#10

kopytko. <LoL>

S
Supavader (Wto., 23 Paź. 07, 18:22)
#11

Tymon jest dziewczyną m/

Zychu (Wto., 23 Paź. 07, 18:44)
#12

nastepna ankieta moze byc: czy babcia cie bije? a)Tak kilka razy dziennie b)nie wiem c)nie mam babci... przejechał ją walec d)ja wole dziadka e)bździum brum brrrrrr...

Jaklub (Wto., 23 Paź. 07, 18:58)
#13

tjd. ;p

HuderLord (Wto., 23 Paź. 07, 19:14)
#14

głosowałem na nie. Pytanko : kiedy będzie prawdziwa ankieta bo coraz gorsze widuję. Kto to wymyśla lol. To co następne będzie czy Pablo to fan girl Tymona ??? (Nie chciałem urazić jak by co.)

propaganja (Wto., 23 Paź. 07, 19:40)
#15

ja nie zabrałem dowodu, ale rodzice sie wqrzyli jak zobaczyli ze glosuje na 'faszystowska' partie a nie cacy PISor

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.