Kto ma być nowym głównym adminem strony?

1. Choosen

50%
12%

2. Piotr

0%
2%

3. BeWuO

0%
5%

4. Woock

25%
38%

5. Lion

13%
2%

6. Marmot

0%
0%

7. Gnysek

13%
40%
Komentarze (łącznie 16, wyświetlam 1 - 15):
Ranma_man (Pon., 04 Paź. 04, 17:44)
#1

Głosy na samego siebie zakazane, sprawdzę potem logi!

~ (Wto., 05 Paź. 04, 08:57)
#2

Zagłosowałbym na choosen'a ale i tak ma dużą przwagę, więc prawdopodobnie wygra, ale obawiam się że (jak już wspomniałem) może nie mieć czasu na administrację. Dlatego zagłosowałem na Woock'a, ponieważ z pozopstałych jest chyba najodpowiedniejszym

gnysek (Wto., 05 Paź. 04, 11:48)
#3

ranma a pod jakim masz mnie ip ? 192.168.xxx czy innym ??

B
~Buli (Wto., 05 Paź. 04, 13:59)
#4

GNYSEK na prezydenta !!!

Marmot (Wto., 05 Paź. 04, 15:59)
#5

192.168.xxx są przydzielona pod localhosty czyli sieć osiedlową.

gnysek (Wto., 05 Paź. 04, 16:22)
#6

no wiem, a w sieci mam 150 ludzi, czyli jak ja zagłosuję to już koniec :P

e
~eloo_gosciu (Wto., 05 Paź. 04, 16:45)
#7

Gnysek wygra...musi:D!!forum na pewno na ciebie zagłosuje!!

C
~Czika (Wto., 05 Paź. 04, 16:52)
#8

Ja równiez głosowałam na gnyska!!!

Dawidsu (Beaver Interactive) (Wto., 05 Paź. 04, 16:54)
#9

Najlepiej żeby adminem został Woock. Z podanych tu (wyłączając ludzi z małym zasobem czasu*) najlepiej zna się na GM i do niego mam największe zaufanie. On powienien zostać szefem, a nie Gnysek (bez obrazy). Chosen raczej nie ma czasu, a szkoda...
[[[

V
~Venice13 (Wto., 05 Paź. 04, 17:04)
#10

gnysek nie daj sie!! Wygrasz! Wygrasz! Zagłosujemy na ciebie!

Ranma_man (Wto., 05 Paź. 04, 18:50)
#11

O k*rwa, nie wiedziałem, że scena GM'owa liczy aż tylu ludzi, a wśród nich jest także i kobieta... A tak na poważnie, to już praktycznie wszystko ustalone i będzie można niedługo ankietę zamknąć.

W
~Woock (Wto., 05 Paź. 04, 19:22)
#12

Mat dostaje Złotą Marchewę - nagrodę za najśmieszniejszy tekst miesiąca :P

A
Anaconda (Wto., 05 Paź. 04, 19:49)
#13

Gnysek, ci wszysciy to twoi kumple czy co? :)

J
~J@ro_Link (Wto., 05 Paź. 04, 19:56)
#14

Gnysek wygrasz!!!! Jesteśmy z tobą!!!! I głosujemy na ciebie!!!!

gnysek (śro., 06 Paź. 04, 13:07)
#15

ja moge zostać modem :P albo junior admin :D

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
43 użytkownicy online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Cosplyfanka, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, sgames, Morro, Marco, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, tertegier1137, Arrekin, Mtax, g..., Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.