Jak Ci się podoba nowy gmclan?

1. Jest świetny!

49%
48%

2. Poprzedni był lepszy!

51%
52%
Komentarze (łącznie 19, wyświetlam 1 - 15):
C
Xynxyn (śro., 02 Kwi. 14, 23:27)
#1

Zdecydowanie wolałem ten poprzedni... :(

Adriann (Czw., 03 Kwi. 14, 09:52)
#2

Nowy desing jest cudowny:3

gnysek (Czw., 03 Kwi. 14, 10:45)
#3

To chyba pytanie o nowy serwer ;)

k
kriso99 (Czw., 03 Kwi. 14, 12:14)
#4

Warning : error_log(proxylog.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/ranmus/www/gmclan.org/production/data/main.php on line 122
zajebisty

Chell (Czw., 03 Kwi. 14, 14:20)
#5

nie jestem pewien czy to mnie tak latwo wkrecic czy mam obsuwe jak z fb

Threef (Czw., 03 Kwi. 14, 14:24)
#6

@Chell: CTRL+F5

Chell (Czw., 03 Kwi. 14, 14:33)
#7

bardzo gleboko wierze w to ze jest jakis nowy gmclan i po prostu moje ctrl+f5 jest jakies inne :(

Threef (Czw., 03 Kwi. 14, 14:38)
#8

Na Facebooku CTRL+F5!

Chell (Czw., 03 Kwi. 14, 14:41)
#9

no to znowu smutłem, tym razem że nie ma nowego gmclanu :( :( :(

Adriann (Czw., 03 Kwi. 14, 16:18)
#10

u mnie jest nowy..nie wiem o co wam chodzi:o

Ranmus (Czw., 03 Kwi. 14, 19:21)
#11

Nowy gmclan jest u mnie na kompie w pracy. W sensie jego zaczątki... :P

kaszan88 (Czw., 03 Kwi. 14, 19:59)
#12

Przyznajcie się, że wybrańcy mają nowy layout, a my plebsy mamy stary :c Na nowym gmclanie można pewno ustawić sobie plan lekcji, sprawdzić co ile ma kalorii, konsultować się lekarzem bez wychodzenia z domu i wiele innych extrasów!

kaszan88 (Czw., 03 Kwi. 14, 20:00)
#13

A tak na serio, to gdy obczajałem nowy gmclan to półka spadła mi na głowę. Bolało. Daję 1/10.

L
Lechu4444 (Czw., 03 Kwi. 14, 21:40)
#14

@kaszan88: Jest też e-konfesjonał gdzie za drobną opłatą możesz się wyspowiadać przez Internet, a i jeszcze e-bankomat możesz wypłacić pieniądze gotówką przez Internet, pieniądze wychodzą przez stacje dyskietek chyba że nie masz wtedy DVD-ROM wypłaca Ci podaną kwotę w dziesięciogroszówkach. :P

Ranmus a masz jakiś pomysł, ogólny zarys ja bym chciał żeby na nowym GMC na stronie głównej wyświetlały się w takim showcase'ie najczęściej przeglądane tematy z forum i najlepiej ocenione gry. To byłby fajny pomysł, który moim zdaniem sprawdziłby się.

p
pablo1517 (śro., 09 Kwi. 14, 16:52)
#15

Cos sie zmieniło xd?

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.