Czy lubisz chodzić do dentysty?

1. Tak

26%
18%

2. Nie

41%
39%

3. Nie mam zębów, nie dotyczy mnie to

32%
43%
Komentarze (łącznie 29, wyświetlam 1 - 15):
kt1117 (Pon., 09 Sty. 12, 17:53)
#1

Uwielbiam, siadam w poczekalni i słucham wrzasków poprzedników a potem uciekam. ;)

k
karolo320 (Pon., 09 Sty. 12, 18:27)
#2

który taki cwaniak, zebow nie ma?

Adriann (Pon., 09 Sty. 12, 18:39)
#3

Ja:<

baca (Pon., 09 Sty. 12, 20:36)
#4

???

Threef (Pon., 09 Sty. 12, 20:40)
#5

Ankieta badająca podejście game developerów do higieny jamy ustnej :)

Adriann (Pon., 09 Sty. 12, 21:24)
#6

Yeah! nie tylko ja nie mam zębów!:D

Platyna (Pon., 09 Sty. 12, 22:02)
#7

Na ZTG 2 lata temu był taki jeden bezzębny.

Skowron1993 (Pon., 09 Sty. 12, 22:34)
#8

Ta ankieta jest żałosna -.- Forum o grach a takie idiotyczne ankiety... :|

Adriann (Pon., 09 Sty. 12, 22:48)
#9

Izi boj

bedziom (Pon., 09 Sty. 12, 23:05)
#10

Tejk yt izi men.

gnysek (Wto., 10 Sty. 12, 12:09)
#11

@Skowron1993 - sam jesteś żałosny. To nie jest forum o grach, jak zauważyłeś to jest serwis o tworzeniu gier. Poza tym, kiedyś takie ankiety były na porządku dziennym.

L
Lechu4444 (Wto., 10 Sty. 12, 12:52)
#12

Dokładnie polecam zajrzeć do archiwum pytania typu "czy lubisz frytki?" były na porządku dzinnym. I od razu przypomniały się te stare dobre czasy kiedy jeszcze do gimnazjum chodziłem. ;P

mentos_96 (Wto., 10 Sty. 12, 16:53)
#13

"Stare, dobre czasy, gdy jeszcze do gimnazjum chodziłem" - I nagle poczułem się jak bachor w przedszkolu :/ Btw. ankieta może być, ale czemu one są tak rzadko?

Uzjel (Wto., 10 Sty. 12, 17:16)
#14

bo to nie GUS.

Adriann (Wto., 10 Sty. 12, 18:50)
#15

Lud domaga się więcej takich ankiet;d

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
HappyOrange, Carl-bot, GibkiKaktus, Wielki Druid, GMRussell, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, Borek
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.