Dlaczego nie przyjedziesz na SzczecinGamesShow ?

1. Rodzice nie pozwolą

23%
30%

2. Nie mam kasy na tak daleką podróż

43%
28%

3. Mam już inne plany

7%
6%

4. Nie interesują mnie targi

17%
17%

5. Kto powiedział, że nie przyjadę ?

10%
18%
Komentarze (łącznie 23, wyświetlam 1 - 15):
bedziom (Pon., 17 Paź. 11, 19:20)
#1

A może dodać jeszcze "Inny powód" albo "Za daleko"?

Muuuuczek567 (Pon., 17 Paź. 11, 19:57)
#2

Albo "Muszę pilnować kóz", albo "Mam wredną siostrę, która trzyma mnie w piwnicy"?

gnysek (Pon., 17 Paź. 11, 20:00)
#3

A co to za powód "za daleko"? Samolotem to jest 40 minut.

bedziom (Pon., 17 Paź. 11, 20:03)
#4

40 minut i kilka stów :)

Uzjel (Pon., 17 Paź. 11, 20:08)
#5

Dokładnie 461,52zł za osobę. Lot z Warszawy. Ale jak ktoś chce, to nawet z Anglii nie jest daleko więc "za daleko" jest jedynie twoim lenistwem.

bedziom (Pon., 17 Paź. 11, 20:12)
#6

Nie wiem jak Ty, ale mnie nie stać na lot za 462zł tylko po to, żeby pobyć w Szczecinie i dostać kubek :) A samochodem... ponad 10h? Dziękuję, zostaję w domu.

Jaklub (Pon., 17 Paź. 11, 20:15)
#7

Bedziom, ty po prostu możesz zaznaczyć "Rodzice nie pozwolą"

kt1117 (Pon., 17 Paź. 11, 21:04)
#8

Jego pewnie rodzice wypychają rękami i nogami z tego co gnysek powiedział. ;)

bedziom (Pon., 17 Paź. 11, 21:35)
#9

Gnysek oczywiście przesadził w moim opisie po ZTG - nie lubi mnie i napisał głupoty. Popytaj innych, którzy byli, to się dowiesz, że Gnysek w tamtym momencie pieprzył głupoty (bez urazy dla Cb, Gnysku) ;)

kt1117 (Pon., 17 Paź. 11, 21:51)
#10

Przecież wiem. To był suchar.

bedziom (Pon., 17 Paź. 11, 22:21)
#11

Aha, przepraszam. Nie zaczaiłem ;]

gnysek (Wto., 18 Paź. 11, 09:59)
#12

Chłopcze 10 godzin to się jedzie PolskimBusem bo pewnie zajeżdza po drodze do kilku zbędnych miast, ale samochodem czy pociągiem jest szybciej (ja do Łodzi z gdańska jechałem 4 godziny).

Borek (Wto., 18 Paź. 11, 11:39)
#13

Fakt faktem że taka wycieczka to zawsze są koszty i ja się nie dziwię że sporo osób nie jedzie. Wracać w ten sam dzień to bez sensu, a nocleg też kosztuje. Podsumowując wszystko czyli dojazd, powrót, jedzenie, drobne wydatki na targach/mieście + nocleg to koszty rosną :) W końcu to tylko targi (rozrywka, nowinki), jakbym nie miał promować GS i GMclan i mieszkałbym daleko, to na pewno bym nie jechał tyle kilosów, mimo iż wszystkie targi które się odbyły, były naprawdę bardzo fajne, ale niestety z kosztami trzeba się liczyć. My z Ranmusem mamy rzut mokrymi spodniami do miejsca targów, ale w zamian dochodzą inne koszty dot. stoiska, czyli reklama. Powiem tak, jeżeli kogoś stać i przełamie lenistwo, to naprawdę warto, bo są ciekawe wystawy i bajery. A z tymi pełnoletnimi idziemy na koniec na browar i się integrujemy :D

Ranmus (Wto., 18 Paź. 11, 15:20)
#14

Mokrymi spodniami? Powiedziałbym, że o rzut zużytą gumą, a ona na wietrze nie furczy za dobrze!

gnysek (Wto., 18 Paź. 11, 15:22)
#15

Suchym makaronem i mięsem z bigosu.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
HappyOrange, Carl-bot, GibkiKaktus, Wielki Druid, GMRussell, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, Borek
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.