Czy przyjedziesz na kolejne targi SzczecinGamesShow?

1. Tak

28%
16%

2. Nie

72%
84%
Komentarze (łącznie 17, wyświetlam 1 - 15):
kt1117 (śro., 25 Maj. 11, 17:59)
#1

Ja raczej nie. Chcę mieć > 150 pkt. na teście na koniec 3 klas, bo chcę iść do Technikum informatycznego, a tam będzie pewnie konkurencja. Może za 2 lata, wtedy będę w Technikum.

gnysek (śro., 25 Maj. 11, 19:31)
#2

A co ma dzień spędzony na targach w listopadzie do testu gimnazjalnego ?

Morrowind (śro., 25 Maj. 11, 19:34)
#3

Dont know either.

Hunter (śro., 25 Maj. 11, 20:10)
#4

ja bym sie wybrał ale samemu mi ciezko zmotywować tyłek troche

kt1117 (śro., 25 Maj. 11, 20:11)
#5

A to następny w listopadzie? Może uda mi się namówić rodziców.

gnysek (śro., 25 Maj. 11, 20:22)
#6

Przeczytaj dokładniej newsa na stronie głównej ;)

kt1117 (śro., 25 Maj. 11, 21:03)
#7

A no racja.

I
iamthelaw (Czw., 26 Maj. 11, 14:06)
#8

Jak będzie znowu darmowe piwo to może się wybiorę

Borek (Czw., 26 Maj. 11, 15:48)
#9

Pół roku temu było free ponoć ( nie zostawaliśmy później to nie potwierdzę ), teraz było za free, to pewnie w listopadzie też będzie :)

kt1117 (Czw., 26 Maj. 11, 19:50)
#10

Mnie tam piwo by nie przekonało, nie mam 18 i mi śmierdzi, ale przebywanie w towarzystwie geniuszy informatyki to co innego.

k
kriso99 (Czw., 26 Maj. 11, 23:01)
#11

no ja tez bym sie wybral, ale rodzice no i ponad 340km

M
Marti (Pią., 27 Maj. 11, 08:43)
#12

A ja się wybiorę zebrać całą kolekcje autografów :P

Roki (Pią., 27 Maj. 11, 09:00)
#13

Szkoda że mam daleko do Szczecina :/

gnysek (Pią., 27 Maj. 11, 09:44)
#14

Piwo za free jedynie dla wystawców było :)

@Roki, @kriso99: nie pierdzielcie. Tymon jechał z Lublina, ja z Gdańska, a Fano z High Wycombe w UK co daje prawie 1400km. Nie masz daleko.

Platyna (Pią., 27 Maj. 11, 21:35)
#15

gnysek, Ty nie pierdziel. Rodzice ich nie puszczą w tym wieku samych tak daleko. W tym rzecz. A i mało który rodzic zechciałby z dzieckiem tam pojechać.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
HappyOrange, Carl-bot, GibkiKaktus, Wielki Druid, GMRussell, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, Borek
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.