Gry z GM8 będzie można konwertować na PSP, czy skorzystasz z tej możliwości gdy będzie już dostępna?

1. Tak

56%
57%

2. Nie

28%
29%

3. Nie wiem

17%
14%
Komentarze (łącznie 33, wyświetlam 1 - 15):
maciej-01 (Czw., 11 Mar. 10, 13:07)
#1

tak, chętnie opchnę kumplom moje słabe gierki :P

Nikas (Czw., 11 Mar. 10, 13:43)
#2

lizak na psp ma większą szansę na karierę niż na kompa :)
tak!

Jaklub (Czw., 11 Mar. 10, 14:18)
#3

niestety nie. nie zamierzam kupować drugi raz tego samego, choć to jest cholernie zachęcające. zostanę przy C

Roki (Czw., 11 Mar. 10, 14:40)
#4

Nie wiem, nie mam PSP.

Kargul (Czw., 11 Mar. 10, 21:15)
#5

nigdy nie kupie PSP, trzymam z DS'em :P

Kargul (Czw., 11 Mar. 10, 21:33)
#6

jaki znowu lizak?

Jaklub (Czw., 11 Mar. 10, 22:29)
#7

lizak (zjadł moje pączki), projekt Nikasa
co do "nigdy nie kupie PSP" - chyba można mieć 2 konsole naraz, nie? :P

Roki (Pią., 12 Mar. 10, 07:50)
#8

Ja bym kupił, ale rodzice -.-

S
slash (Pią., 12 Mar. 10, 08:00)
#9

Ja bym kupił, ale kasa -.-

Easeful (Pią., 12 Mar. 10, 11:46)
#10

co to jest PSP?

Jaklub (Pią., 12 Mar. 10, 13:43)
#11

publiczna szkoła podstawowa

gnysek (Pią., 12 Mar. 10, 14:17)
#12

Państwowa Straż Pożarna.

Assassin (Pią., 12 Mar. 10, 16:44)
#13

Polskie samochody państwowe.

gnysek (Pią., 12 Mar. 10, 17:23)
#14

Assassin, nie zmyślaj czegoś, czego nie ma. Ja akurat mówiłem prawdę: pl.wikipedia.org/wiki/PSP

Robert Prus (Pią., 12 Mar. 10, 17:37)
#15

Pączki Są Pyszne

Nie skorzystam bo moje gry korzystają z myszki.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.