Czy jesteś za premierą GM8 w tym roku, zamiast czekać 3-4 miesiące na własny system sprzedaży YYG?

1. Tak, chcę GM8 w tym roku

69%
58%

2. Nie, wolę czekać do kwietnia lub dłużej

31%
42%
Komentarze (łącznie 10):
gnysek (Pon., 14 Gru. 09, 23:49)
#1

Ja podpowiadam, że głosowanie "Za" na stronie gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=457106 sprawi, że Almora 0.8 wyjdzie już w GM8, a tak to pewnie wydamy ją jeszcze w GM7 :P

S
Snake (Wto., 15 Gru. 09, 10:35)
#2

W takim razie lepiej zagłosować na nie - wtedy Almora szybciej wyjdzie, jako że zniknie potrzeba przystosowania jej do nowej wersji GM :D

gnysek (Wto., 15 Gru. 09, 11:00)
#3

Przystosowanie polega na przepisaniu... 3 linijek kodu. ( sprite_add ). Przygotowałem się do tego :)

Wojzax (Wto., 15 Gru. 09, 14:21)
#4

Mnie to wali, bo Almora nigdy nie wyjdzie, a po drugie nie czekam na gm 8.

Adriann (Wto., 15 Gru. 09, 15:26)
#5

Lepiej poczekać niż narażać się na ewentualne błędy.

Jaklub (Wto., 15 Gru. 09, 15:47)
#6

nie czekam na GM8, ale nawet gdybym czekał, wybrałbym "nie". softwrap za bardzo ssie

gnysek (Wto., 15 Gru. 09, 16:22)
#7

@Adriann - jak znam życie, to za 3 miesiące YYG wypuści bubla w postaci nie działającego systemu aktywacji i będzie gorzej niż z Softwrapem.

Adriann (Wto., 15 Gru. 09, 17:24)
#8

To się okaże :)

Robert Prus (Czw., 17 Gru. 09, 10:47)
#9

Twierdzą że teraz Softwrap umożliwi 5 instalek a nie 3.

kamcio540 (Pią., 18 Gru. 09, 18:23)
#10

w tym roku dobrze żeby było.na gwiazdke prezent będzie xD

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.