Odbył się pierwszy na świecie ślub z bohaterką gry. Czy związki małżeńskie z postaciami z gier powinny zostać zalegalizowane?

1. Tak

33%
28%

2. Nie

67%
72%
Komentarze (łącznie 43, wyświetlam 1 - 15):
Cekol (śro., 25 Lis. 09, 17:32)
#1

Hah, zobaczymy jak zrobią dziecko ;D
Głos na nie ;p

Dawidds (śro., 25 Lis. 09, 17:34)
#2

Oddałem pierwszy głos :P

Zarzućcie linkiem do źródła, bo nie wierzę.

PS: Naprawdę nikt z redakcji nie jest w stanie wymyślić sensownego tematu ankiety ;| ?

TeeGee (śro., 25 Lis. 09, 17:37)
#3

Link?

Roki (śro., 25 Lis. 09, 17:52)
#5

Lol, ale głupia ankieta, oczywiście nie!
Już to widze... gnysek ożenił się Tomb Raider XD

Cekol (śro., 25 Lis. 09, 17:54)
#6

gnysek sam sobie napisze grę z mega wypasioną bohaterką, po czym się z nią ożeni xd

Nikas (śro., 25 Lis. 09, 18:06)
#7

dałem głos na ta, bo myślałem, że chodzi o np. ślub z tą panną co "reprezentuje" larę croft, a tu o coś takiego : O
i tak jestem na tak, chociaż to totalny debilizm, no ale miłość do rzeczy materialnych również występuje ;o

Adriann (śro., 25 Lis. 09, 18:06)
#8

Ale żal...ludziom się naprawde w du#@$h poprzewracało

Nikas (śro., 25 Lis. 09, 18:07)
#9

wolna wola :)

gnysek (śro., 25 Lis. 09, 18:09)
#10

@Roki: Chyba z Larą Croft? Bo Tomb Raider nie jest nazwą postaci, a gry.

Tiger (śro., 25 Lis. 09, 18:16)
#11

Przecież to jest nienormalne żenić się z dziewczyną z gry, to jest po prostu chore... na co ludzie nie wpadną...

Jaklub (śro., 25 Lis. 09, 19:24)
#12

Tiger: welcum to Japan

HuderLord (śro., 25 Lis. 09, 20:16)
#13

Będą TO robić przez USB xD

Cekol (śro., 25 Lis. 09, 20:26)
#14

USB to jako szybki numerek raczej, ale tak by LPT, COM , albo irdą... :D

HuderLord (śro., 25 Lis. 09, 20:33)
#15

A myślałem że to ja jesetm noliferem.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.