Kto wygra w walce stulecia?

1. Tomasz "Góral" Adamek

67%
75%

2. Andrzej Gołota

33%
25%
Komentarze (łącznie 14):
Marmot (Sob., 24 Paź. 09, 20:54)
#1

Walka stulecia? No bez jaj.

Matthew (Sob., 24 Paź. 09, 20:56)
#2

Nie mam pojęcia. Gołota, bo tego drugiego nie kojarzę :D

Kargul (Sob., 24 Paź. 09, 21:46)
#3

Tomasz jest młodszy. No i dlatego szybszy. Coś mi się zdaje że to on będzie górą. :)

Wojzax (Sob., 24 Paź. 09, 22:12)
#4

Ta walka jest moim zdaniem bez sensu, ale dobra, czego się nie robi dla oglądalności.

Adriann (Sob., 24 Paź. 09, 22:19)
#5

Dokładnie Wojzax...Nie ma to jak Polsat

Marmot (Sob., 24 Paź. 09, 22:20)
#6

Lepszy Polsat od TVNu. Przynajmniej CSI puszczają, dzięki czemu nie muszę go piracić z neta ;>

Wojzax (Sob., 24 Paź. 09, 22:23)
#7

Dla was, gmclanu Wojzax dzisiaj wersi,
Andżej do boju! Wyrywa się z piersi.

Krajowa Rada Stolarzy (Sob., 24 Paź. 09, 23:36)
#8

Adamek Wins

FATALITY

Continue? 9
(0 credits)

Marmot (Sob., 24 Paź. 09, 23:37)
#9

Ta, już w pierwszej rundzie zaliczył nokdaun, a potem trochę próbował, ale w końcu zawalił i tak. :P

Robert Prus (Nie., 25 Paź. 09, 01:10)
#10

Bo to starzywo ledwo się rusza

MultiDude28 (Nie., 25 Paź. 09, 09:10)
#11

No Adamek wygrał. :D

D
Dawka83 (Nie., 25 Paź. 09, 09:19)
#12

CSI Miami, Adamek, Gołota, walki, pieprzone wywiady = Polsat!!!!! (zrozumiało 10%)

XxMichałxX (Nie., 25 Paź. 09, 09:21)
#13

Polsat - Reklamy przerywane filmem

Kargul (Nie., 25 Paź. 09, 09:27)
#14

TVN lepszy. Ale na TVN nie ma kiepskich :D Glosowalem na gołotę ale to pewne że adamek by wygrał.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.