Czy Ranmus powinien w końcu zgodzić się na zmianę skinu GMCLAN?

1. Tak

69%
88%

2. Nie

31%
12%
Komentarze (łącznie 57, wyświetlam 1 - 15):
H
Harv (śro., 26 Sie. 09, 20:29)
#1

Tak

gnysek (śro., 26 Sie. 09, 20:29)
#2

Ciekawe czy to go przekona ?

4
47xxxxxxxx (śro., 26 Sie. 09, 20:39)
#3

niet

Robert Prus (śro., 26 Sie. 09, 21:03)
#4

Po cholere zmieniać to co jest dobre? Głos na nie.

ZeroXbot (śro., 26 Sie. 09, 21:05)
#5

Tak się spytam... ile ten skin ma latek?

gnysek (śro., 26 Sie. 09, 21:18)
#6

Około 6.

ZeroXbot (śro., 26 Sie. 09, 22:03)
#7

Hmmm... w takim razie sądze, że można by zrobić jakiś nowszy :)

H
Harv (śro., 26 Sie. 09, 22:10)
#8

No, jak będziecie robić nowy styl to możecie zrobić jeden dla mnie, nie mam nic przeciwko.

krychu90 (śro., 26 Sie. 09, 22:19)
#9

Optymalnym rozwiązaniem jest zrobienie możliwości wyboru skinu ;) Każdy będzie zadowolony :)

gnysek (śro., 26 Sie. 09, 22:38)
#10

No w sumie tak, ale tutaj jeszcze kilka innych zmian by się przydało, a wtedy to już odpada - obecny skin się doń nie nadaje.

Korodzik (śro., 26 Sie. 09, 22:53)
#11

Nieeeeeee

Matyxon (śro., 26 Sie. 09, 23:40)
#12

Jestem bardzooo przywiązany do tego pamiętam go od zawsze, ale ciekaw jestem nowego skinu =P

Korodzik (Czw., 27 Sie. 09, 09:26)
#13

Ja nie lubię skinów, łażą tacy żule i biją każdego, kto się nawinie (albo napiwie)

krychu90 (Czw., 27 Sie. 09, 17:04)
#14

To zaprezentujcie nam nowy skin i wtedy zróbcie ankietę :)

gnysek (Czw., 27 Sie. 09, 17:52)
#15

Nie ma nowego, bo Ranma na samą myśl zaczyna gryźć :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.