Kto w Szczecinie wstanie w sobotę pierwszy z łózka?

1. Borek

16%
6%

2. gnysek

7%
12%

3. Ranma

7%
12%

4. Tymon

9%
18%

5. PsichiX

11%
12%

6. Kuzyn Borka

4%
6%

7. Dziewczyna Borka

29%
12%

8. Sąsiedzi Borka

16%
24%
Komentarze (łącznie 80, wyświetlam 1 - 15):
4
47xxxxxxxx (śro., 05 Sie. 09, 16:13)
#1

zgadnijcie to zrobi tymon z gnyskiem gdy wstanie o 3:00b ;p

GMcliker (śro., 05 Sie. 09, 16:15)
#2

gnysiu i zacznie piec almorkę nad Borkiem :D

M
~Mimek (śro., 05 Sie. 09, 16:17)
#3

I tak was obudzę koło 4.30 :D

4
47xxxxxxxx (śro., 05 Sie. 09, 16:19)
#4

to źle dla gnyska bo on siedzi do 4 w nocy przed kompem ;d

gnysek (śro., 05 Sie. 09, 16:19)
#5

Mimek, jak zadzwonisz, stracisz posadę w redakcji :D

4
47xxxxxxxx (śro., 05 Sie. 09, 16:20)
#6

a psichix wykradnie gnyskowi hasło ;o

M
~Mimek (śro., 05 Sie. 09, 16:20)
#7

Hehehe, no dobra, to nie zadzwonię :) A smsa mogę napisać? :D

4
47xxxxxxxx (śro., 05 Sie. 09, 16:21)
#8

mimek: nie stracisz bo gnysek andal będzie przed komnpem :D

M
~Mimek (śro., 05 Sie. 09, 16:24)
#9

Z resztą straci, to PsichiX cnotę :P

Ranmus (śro., 05 Sie. 09, 16:24)
#10

Pierwszy wstanie w sobotę ten, kto pierwszy padnie. Logiczne, prawda? :)

A
Axlii (śro., 05 Sie. 09, 16:26)
#11

nie logiczne !

glosuje na gnyska

M
~Mimek (śro., 05 Sie. 09, 16:28)
#12

Ranma: Nie koniecznie. Pewnie któryś z was wypije przez noc 20 espresso i zażyje pół kilo tabaki. :D

gnysek (śro., 05 Sie. 09, 16:28)
#13

Podpowiem, że obudzenie się != wstanie z łóżka.

PoxiPol (śro., 05 Sie. 09, 17:23)
#14

A ile jest lozek w domu?

Platyna (śro., 05 Sie. 09, 17:27)
#15

Ja obstawiam, że nikt nie da rady wstać z łóżka po tym co się pewno będzie działo :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.