Ile godzin spędzasz na graniu w gry Online?

1. 1 godzinę tygodniowo

10%
8%

2. 1 - 5 godzin tygodniowo

17%
15%

3. 5 - 10 godzin tygodniowo

15%
10%

4. 10 - 20 godzin tygodniowo

9%
5%

5. ponad 20 godzin tygodniowo

20%
30%

6. nie gram online

28%
33%
Komentarze (łącznie 75, wyświetlam 31 - 45):
Ghost (Pią., 08 Maj. 09, 17:00)
#31

@maciusiowcio:
Rozwija psychikę.

A JAKI SENS MA ŻYCIE, SKORO I TAK WSZYSCY UMRZEMY ???

Wojzax (Pią., 08 Maj. 09, 19:44)
#32

1-5 tygodniowo w Battlefielda 2142 z bratem, czasem rundka w HAWX'a.

P
Pental (Pią., 08 Maj. 09, 19:57)
#33

Każdy MMORPG to po prostu rywalizacja. Unikaty, heroiki i legendy pozwalają mieć w Margonem boskie eq, a do tego każdy dobry gracz dąży. Pewnie nawet Kargul 40 lvla nie wbiłeś, a dopiero wtedy się zabawa zaczyna, kiedy jesteś w stanie ubić słusznego herosa - Mrocznego Patrysia :) . W Margo gra się tylko dla boskiego eq i nieskończonej ilości kasy - taki sens ma ta gra :) . I to wciąga :P .

TeeGee (Sob., 09 Maj. 09, 11:49)
#34

W ogóle nie gram. Parę lat temu się nieźle uzależniłem od Guild Wars i od tej pory trzymam się od gier online z daleka.

Matthew (Sob., 09 Maj. 09, 11:53)
#35

TeeGee, i słusznie :) Tracisz cenny czas.

Solmis (Sob., 09 Maj. 09, 20:59)
#36

1-5 h tygodniowo. Kiedyś grałem ponad 40h tygodniowo (obłęd), teraz więcej czasu poświęcam kodzeniu. :)

M
~Mimek (Sob., 09 Maj. 09, 21:28)
#37

Kiedyś grałem w Almore, magiczne czasy wersji 0.60 i wcześniejszych :P Teraz 0.

Hanjuso (Nie., 10 Maj. 09, 01:23)
#38

Hmm na steamie wychodzi 40h WoWa, a do tego jeszcze trzeba doliczyc okazjonalne doty.

XxMichałxX (Nie., 10 Maj. 09, 08:16)
#39

ja nie gram w żadne gry. od kąd nauczyłem się je robić (chociaż beznadziejne) to nie wiem czemu ale już nie lubie grać w żadne gry.. :P

a
adam014 (Nie., 10 Maj. 09, 19:51)
#40

Online nie gram,raz na miesiąc może i to nie zawsze ;D

songo1991 (Nie., 10 Maj. 09, 22:51)
#41

Przez ostatni rok gralem w wowa srednio 4 godziny dziennie, codziennie xd. Na szczescie juz nie gram :P

HuderLord (Wto., 12 Maj. 09, 11:58)
#42

A ja gram co około 2 dni w S4Legue po 8 godzin aż się anty farmienie włącza :P

E
KubaGM (Wto., 12 Maj. 09, 12:29)
#43

Osobiście gram ok... 4h dziennie - lecz nie nazwał bym tego graniem. Cała filozofia polega na tym, że gra jest odpalona w oknie, przez co od czasu do czasu coś tam "kliknę", biernie podchodząc do gry. ;p W co? - Metin2 (Wiem, wiem, noob ze mnie.)

Wojzax (Wto., 12 Maj. 09, 16:22)
#44

Huder - 8h? Jak i po co?

Jaklub (Wto., 12 Maj. 09, 17:16)
#45

Nie gram online

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 70 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 16 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 31 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Borek
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.