Linki do ciekawych stron

Wesołych Świąt!

Cała ekipa GMClanu życzy sobie i użytkownikom spokojnych, radosnych, spędzonych w gronie rodziny Świąt Bożego Narodzenia oraz oczywiście porządnie oblanego Sylwestra! :)

Kto wie, może o północy niektórzy userzy przemówią nareszcie ludzkim głosem..? ;)

Komentarze (łącznie 22, wyświetlam 1 - 15):
Robert Prus (śro., 24 Gru. 08, 08:29)
#1

Ciekawe którzy:) oj oblany to będzie!

M
Markuz (śro., 24 Gru. 08, 08:56)
#2

hehe :) Dziękuję i wzajemnie wesołych świąt ! :-)

E
Egzekutor (śro., 24 Gru. 08, 08:57)
#3

Ja też życzę wszystkim moderatorom i administratorom oraz wszystkim userom Spokojnych radosnych spędzonych w miłej atmosferze z rodziną świąt :)

Ghost (śro., 24 Gru. 08, 10:07)
#4

Lol.

Ghost (śro., 24 Gru. 08, 10:15)
#5

I nawzajem :)

C
Ch3mical (śro., 24 Gru. 08, 10:47)
#6

:) Merry Christmast! :)

P
PsichiX (śro., 24 Gru. 08, 11:14)
#7

A wesołych. Lol, kolego. masz coś z przeglądarką? polskie znaki radze używać.
Nie wiem, mniej więcej dzień, zależy od admina.

m
~mimek (śro., 24 Gru. 08, 11:36)
#8

Dziękuję :) Ja też życzę wszystkiego Najlepsiejszego ! Zdrówka, Szczęścia, Kasy i żeby was Komputery zawsze słuchały !!!

Matthew (śro., 24 Gru. 08, 12:02)
#9

Wesołych :) News powalający :D

TeoTN (śro., 24 Gru. 08, 12:05)
#10

Wszystkiego najlepszego Panowie oraz Panie :)

gnysek (śro., 24 Gru. 08, 12:47)
#11

O w tym roku mnie wyprzedzili z życzeniami :D

Ghost (śro., 24 Gru. 08, 13:19)
#12

Tera gnych na nowy rok da niusa ;)

K
Kamilek (śro., 24 Gru. 08, 14:44)
#13

FAJNYCH Swiat! Bo wesolych juz bylo :/

eltix (śro., 24 Gru. 08, 15:42)
#14

a teraz do stajenki na pol litra i panienki

c
cirno (śro., 24 Gru. 08, 16:03)
#15

hau hau.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 84 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 30 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 45 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
34 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Fox, GibkiKaktus, Wielki Druid, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, r..., s..., Murrri, firemark, Sporek, Dyno, szmalu, Morro, OdrzuconyKrakers, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, l..., Cebul, Borek, h..., Nero
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?