Czy gnysek wymyśla dobre ankiety ?

1. Tak, wymyśla dobre ankiety

25%
3%

2. Nie, wymyśla bardzo dobre ankiety

23%
9%

3. Na pewno lepsze niż Tymon

53%
88%
Komentarze (łącznie 24, wyświetlam 1 - 15):
P
Pasterz (Sob., 22 Mar. 08, 16:35)
#1

"Tak, wymyśla dobre ankiety". :P

S
Snake (Sob., 22 Mar. 08, 16:35)
#2

Hmm... co by tu wybrać...

Tymon (Sob., 22 Mar. 08, 16:36)
#3

Snake, 3 opcję. :P

Y
Yoda (Sob., 22 Mar. 08, 16:36)
#4

"oł maj gad są okropne"

:F Aczkolwiek ta byłaby fajna gdyby nie było ostatniej odpowiedzi >D

a
ariyme (Sob., 22 Mar. 08, 16:36)
#5

muahah :P

Tymon (Sob., 22 Mar. 08, 16:38)
#6

Tą ostatnią to ja dodałem. xP

gnysek (Sob., 22 Mar. 08, 16:38)
#7

Tymon, za trzecią opcję tracisz wszystkie obiecane dotąd piwa :D

Dark Maximal (Sob., 22 Mar. 08, 16:46)
#8

Oczywiście, że druga opcja. Heil gnysek! 8|

Tymon (Sob., 22 Mar. 08, 16:46)
#9

No wiesz co gnysek. :<

H
Harvester (Sob., 22 Mar. 08, 16:58)
#10

Trzecia. Gnysek piwa możesz oddać mi :D

a
ariyme (Sob., 22 Mar. 08, 17:08)
#11

Hehe :D trzecia, co mi zrobis? XD

E
Eve (Sob., 22 Mar. 08, 17:20)
#12

głupie pytanie...

a
adam014 (Sob., 22 Mar. 08, 17:21)
#13

Oł maj gad! Są okropne!:

Yoho (Sob., 22 Mar. 08, 19:23)
#14

A co tam! Odp. nr. 2. Zawsze warto podlizać się któremuś z administratorów. Napewno zaprocentuje w przyszłości :>

Ranmus (Sob., 22 Mar. 08, 20:39)
#15

Wiecie co? To jest pierwsza gnyskowa ankieta, z której się zaśmiałem. Widzę postępy. ;)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.